Koloveč oplatila starším žákům výhru

18.5.2013 Kdyně - Koloveč 0:2 (0:1)

Kdyně - Koloveč..............0:2 (0:1)

I přesto, že byl kdyňský tým v plné sestavě, nedokázal zopakovat vítězství proti tomuto soupeři. Utkání bylo opět velice vyrovnané a oba týmy se snažili hrát pohledný fotbal. V prvním poločase jsme se pokoušeli ohrožovat soupeře především pomocí rychlého přechodu z naší obrany do útoku, což se sice herně dařilo, ale bohužel se nám nepodařilo žádnou vypracovanou příležitost zužitkovat. Většinou jsme nepřesně a nedůrazně zakončili, nebo naše snažení ukončil hostující brankář. Jednou se sice povedlo Trumpínovi překonat kolovečského golmana, ale potom ho bohužel zastavila tyč. Druhý poločas už nám trochu docházeli síly a tak jsme se do zakončení už tolik nedostávali. V mezihře jsme sice byli o něco lepší a možná jsme měli míč více ve svém držení, ale bohužel bez vážnějšího efektu. Oproti předešlému měření sil s tímto soupeřem byli tentokrát kolovečští hráči více disciplinovaní a snad i proto se nám tentokrát nepovedlo více prosadit.

Starší žáky čekají ještě tři zápasy a tak doufejme, že se jim bude dařit o něco lépe a to především střelecky. Myslím, že kluci hrají dobrý fotbal a jejich čas ještě přijde, jen musíme být trpěliví a nadále poctivě trénovat.