Kategorie: Ročník 2012/2013

Koloveč oplatila starším žákům výhru

18.5.2013 Kdyně - Koloveč 0:2 (0:1)

Kdyně - Koloveč..............0:2 (0:1)


I přesto, že byl kdyňský tým v plné sestavě, nedokázal zopakovat vítězství proti tomuto soupeři. Utkání bylo opět velice vyrovnané a oba týmy se snažili hrát pohledný fotbal. V prvním poločase jsme se pokoušeli ohrožovat soupeře především pomocí rychlého přechodu z naší obrany do útoku, což se sice herně dařilo, ale bohužel se nám nepodařilo žádnou vypracovanou příležitost zužitkovat. Většinou jsme nepřesně a nedůrazně zakončili, nebo naše snažení ukončil hostující brankář. Jednou se sice povedlo Trumpínovi překonat kolovečského golmana, ale potom ho bohužel zastavila tyč. Druhý poločas už nám trochu docházeli síly a tak jsme se do zakončení už tolik nedostávali. V mezihře jsme sice byli o něco lepší a možná jsme měli míč více ve svém držení, ale bohužel bez vážnějšího efektu. Oproti předešlému měření sil s tímto soupeřem byli tentokrát kolovečští hráči více disciplinovaní a snad i proto se nám tentokrát nepovedlo více prosadit.


Starší žáky čekají ještě tři zápasy a tak doufejme, že se jim bude dařit o něco lépe a to především střelecky. Myslím, že kluci hrají dobrý fotbal a jejich čas ještě přijde, jen musíme být trpěliví a nadále poctivě trénovat.

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU

Sestava:

Homolka Zdeněk, Benda Vojtěch, Čácha Jan, Kolerus Josef, Hranáč Robin, Nový Martin, Černý Dominik, Kravec Adam, Jakuš Karel, Trumpeš Martin, Jeřábek Petr, Petrželka Vojtěch, Štefek David, Oláh Sebastián, Chytil Jozef

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.