Starší žáci neuspěli s Postřekovem

15.9.2012 Kdyně-Postřekov 2:5

Kdyně - Postřekov ..............2 : 5 (0:1)

S tím, že budou starší žáci v této sezoně nastupovat v každém zápase proti urostlejším a starším protihráčům už víme a počítáme s tím. Tato sezona je opravdu pouze o sbírání zkušeností ze hry na velkém hřišti a výsledky nemůžeme brát tak úplně vážně. Záleží vždy na tom, jak se s jednotlivými zápasy budou vypořádávat samotní hráči. V tomto utkání jsme byli postaveni před fakt, že tým je značně oslaben díky nemocem (to je přirozené a určitě ne naposledy). Vše špatné je i k něčemu dobré, protože někteří hráči si vyzkoušeli zahrát na pozicích, ve kterých by jistě při plné účasti nehráli. Nutno podotknou, že se této role zhostili velmi dobře a mile nás tím překvapili.
Již z poločasového výsledku je patrné, že jsme Postřekovu byli více než vyrovnaným soupeřem. Po poločase se už projevila větší únava (někteří hráči hráli ráno za mladší žáky) a náš soupeř toho samozřejmě využil. I přesto jsme ještě dokázali zmobilizovat všechny síly a utkání zdramatizovat, když po jednom z protiútoků snižoval Jožin Chytil obloučkem přes brankáře. Finální nahrávku mu směřoval Patrik Gondek. Naše hráče to vyburcovalo k ještě větší aktivitě a po kombinaci mezi Trumpínem A Vojtou Bendou druhý jmenovaný snížil na rozdíl dvou branek. Na víc už ovšem síla nebyla. Přesto všichni hráči zaslouží opět uznání a pochvalu za nasazení a vůli přehrát mnohem staršího soupeře.