Kategorie: Ročník 2012/2013

Starší žáci neuspěli s Postřekovem

15.9.2012 Kdyně-Postřekov 2:5

Kdyně - Postřekov ..............2 : 5 (0:1)


S tím, že budou starší žáci v této sezoně nastupovat v každém zápase proti urostlejším a starším protihráčům už víme a počítáme s tím. Tato sezona je opravdu pouze o sbírání zkušeností ze hry na velkém hřišti a výsledky nemůžeme brát tak úplně vážně. Záleží vždy na tom, jak se s jednotlivými zápasy budou vypořádávat samotní hráči. V tomto utkání jsme byli postaveni před fakt, že tým je značně oslaben díky nemocem (to je přirozené a určitě ne naposledy). Vše špatné je i k něčemu dobré, protože někteří hráči si vyzkoušeli zahrát na pozicích, ve kterých by jistě při plné účasti nehráli. Nutno podotknou, že se této role zhostili velmi dobře a mile nás tím překvapili.
Již z poločasového výsledku je patrné, že jsme Postřekovu byli více než vyrovnaným soupeřem. Po poločase se už projevila větší únava (někteří hráči hráli ráno za mladší žáky) a náš soupeř toho samozřejmě využil. I přesto jsme ještě dokázali zmobilizovat všechny síly a utkání zdramatizovat, když po jednom z protiútoků snižoval Jožin Chytil obloučkem přes brankáře. Finální nahrávku mu směřoval Patrik Gondek. Naše hráče to vyburcovalo k ještě větší aktivitě a po kombinaci mezi Trumpínem A Vojtou Bendou druhý jmenovaný snížil na rozdíl dvou branek. Na víc už ovšem síla nebyla. Přesto všichni hráči zaslouží opět uznání a pochvalu za nasazení a vůli přehrát mnohem staršího soupeře.

FOTO ZE ZÁPASU

Sestava:
Paroubek Tomáš, Homolka Zdeněk, Benda Vojtěch, Gondek Patrik, Kufner Karel, Nový Martin, Petrželka Vojtěch, Trumpeš Martin, Jakuš Karel, Čácha Jan, Chytil Jozef, Štefek David

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.