Kategorie: Turnaje

Povedený turnaj starších žáků UMBRO-CUP Praha Říčany

4.1.2015

Turnaj UMBRO-CUP Praha Říčany 

 

Několik dní po přivítání nového roku se vydali starší žáci na turnaj UMBRO-CUP 2015, který se konal v Pražských Říčanech. Turnaje se účastnili týmy hrající Pražský přebor, Středočeské krajské soutěže ale i tým krajského přeboru západu Čech TJ Baník Stříbro, který postavil dokonce dva mančafty. Naše mužstvo bylo nasazené do skupiny „A“ kde nás čekal souboj s SKM Posázaví, SK Zeleneč a TJ Baník Stříbro „A“. Hned na úvod jsme dostali Stříbro, které je pro mnoho našich kluků známým soupeřem díky střídavým startům. Od prvního hvizdu se naši hráči do soupeře doslova zakousli a v podstatě až do konce zápasu jsme je nepustili k žádné hře. Za vše hovoří jednoznačný výsledek. Bylo patrné, že motivace do tohoto turnaje mají naši hráči dostatek a i díky tomu bylo k vidění mnoho pěkných fotbalových akcí. Druhý zápas ve skupině jsme odehráli také velice dobře a po zásluze jsme vyhráli. Poslední zápas skupiny byl velice zajímavý a od soupeře velmi dobře takticky zvládnutý. Od úvodu jsme hráli do pevného defenzivního bloku soupeře z Posázaví, který zřejmě usoudil, že na naší rychlou hru nemá a tak se uchýlil k totálnímu bránění. Bohužel se kdyňským hráčům nepodařilo tuto obranu prolomit a navíc jsme po sice ojedinělé, ale za to velké hrubce inkasovali. Přesto, že jsme poslední zápas skupiny prohráli, postupovali naši mladíci ze skupiny z prvního místa díky skvělému skóre.

Soupeřem ve čtvrtfinále nám byl TJ Baník Stříbro B, který obsadil v sousední skupině druhé místo. Od této chvíle už šlo o vše a všichni hráči si to uvědomovali. Jako v předešlých zápasech, tak i v tomto jsme byli jednoznačně lepším týmem a po výhře jsme postoupili až do finále, kde nás čekal nám známý soupeř ze skupiny SK Zeleneč. Trochu jsme se obávali, že proti nám nastoupí s velmi zabezpečenou obranou, ale naštěstí tomu tak nebylo a tak byl finálový zápas atraktivní i pro diváky. Je škoda, že ve finále Kdyně vyhořela na proměňování šancí. Soupeř nehrál špatně, ale myslím si, že tutovek bylo na naší straně daleko více. Zápas skončil remízou a tak o vítězi rozhodovali pokutové kopy, což je už loterie a spíše psychická záležitost. Soupeř tuto činnost zvládl lépe a proto celý turnaj vyhrál.

 

Druhé místo je skvělé, ale mnohem cennější je uznání od pořadatelů, rozhodčích a především trenérů soupeřů, kteří se o našem fotbale vyjadřovali velice uznale a hodnotili ho jako nejlepší na turnaji. Kluci si za své výkony zaslouží naprosté uznání a pochvalu. Myslím, že udělali kdyňskému fotbalu dobrou vizitku a propagaci.
Pro všechny zúčastněné to byl velice zajímavý výlet a i díky pěknému prostředí sportovní haly doufám, že si všichni tuto akci užili. Nejvíce asi náš hlavní trenér mládeže p. Hranáč, který byl z toho všeho natolik unešený, že si dal k obědu KUŘÍZEK s BRKAŠÍ za velkorysých 2.600,-Kč. Nu což proti gustu žádný dišputát …..  (pro nezúčastněné,,, bohužel došlo během turnaje k odcizení jeho peněženky)

 

 

 

Naše zápasy skupina A
SK Kdyně 1920
: TJ Baník Stříbro A   7:1

SK Zeleneč :SK Kdyně 1920             0:2
SK Kdyně 1920 : SKM Posázaví         0:1

Pořadí ve skupině:
1. SK Kdyně 1920       6b       skóre 9:2

2. SK Zeleneč           6b        skóre 4:3
3. SKM Posázaví        6b        skóre 2:2
4. TJ Baník Stříbro     0b        skóre 2:10

 

Čtvrtfinále
TJ Baník Stříbro B : SK Kdyně 1920    0:3

 

Finále
SK Zeleneč : SK Kdyně 1920             1:1 (PK 3:2)

 

 

BRANKY: (celkové skóre v turnaji 13:3)
5 x Robin Hranáč
3 x Pepa Kolerus
1 x Zbyněk Mašek, Martin Nový, Jarda Květon, Martin Bastl, Martin Trumpeš

ASISTENCE:
5 x Martin Trumpeš
3 x Martin Bastl
1 x Zbyněk Mašek, Pepa Kolerus, Robin Hranáč

 

Celkové pořadí turnaje:
1. SK Zeleneč
2. SK Kdyně 1920
3. SK Union Vršovice
4. TJ Baník Stříbro B
5. SKM Posázaví
6. SK Zbraslav
7. TJ Sokol Cholupice
8. TJ Baník Stříbro A

 

FOTOGRAFIE Z TURNAJE                                                                                   

Sestava:
Paroubek Tomáš, Jakuš Karel, Nový Martin, Trumpeš Martin, Hranáč Robin, Kolerus Josef, Barhoň Tomáš, Petrželka Vojtěch, Gondek Patrik, Květon Jaroslav, Bastl Martin, Mašek Zbyněk.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.