Kategorie: Ročník 2014/2015

Starší žáci ztratili v Meclově bod

25.10.2014 ZD Meclov - SK Kdyně 1920 2:2 (1:2) PK 0:3

ZD Meclov - SK Kdyně 1920                 2 : 2 (1:2) PK 0:3

 

V tomto zápase se potvrdilo několik fotbalových pravidel, ve kterých stáli naši staršíci na té špatné straně. I přesto, že jsme vstřelili dvě branky, tak jsme v první řadě vyhořeli v produktivitě a naproti tomu Meclov vytěžil z minima maximum. Dále se potvrdilo, že i když jste v zápase jednoznačně lepší a fotbalovější, nemusí to znamenat, že máte vyhráno. Zápas ovlivňuje mnoho faktorů a i to otřepané „štěstí“. Tak jak se k nám přiklonilo v zápase proti Blovicím, tak tentokrát nás úplně opustilo.

 

 

Od začátku zápasu kdyňští žáci dominovali v kombinaci a vytvářeli si spoustu velkých šancí. Vše se zdálo jednoznačné a jen se čekalo, „až to tam začne padat“. No a to byl právě ten problém. Příležitostí přibývalo, ale skóre se stále neměnilo. Po dvaceti minutách se naši hráči konečně prosadili a po pěkné kombinaci a přesné přihrávce Trumpína vstřelil branku Robin Hranáč. Po dalších pěti minutách to bylo ještě lepší, protože naše skóre navýšil nádhernou střelou z dvaceti metrů Pepa Kolerus. Hru jsme měli pod kontrolou a v duchu se utěšovali, že nás snad neproměněné šance nebudou mrzet. Bohužel před koncem prvního poločasu jsme provedli hrubou chybu v obraně a dovolili jsme  Meclovu podruhé vystřelit na naší branku. Útočník soupeře byl ovšem mnohem produktivnější nežli ti naši a stanovil tak poločasový výsledek.

V té druhé se obraz hry moc nezměnil a naši hráči se stále marně snažili o navýšení skóre. Tlak a šance jsme sice měli, ale přibývajícím časem bylo vše kostrbatější a na našich hráčích byla patrnější narůstající nervozita. K naší smůle se navíc Meclovu podařilo vyrovnat a v ten okamžik už to byla z naší strany pouze křeč.  Lehkost kombinace a fotbalová myšlenka se postupně vytráceli a snad i proto se soupeři dařilo konec zápasu doslova umlátit. Bylo patrné, že Meclov hraje na pokraji svých možností k čemuž je také motivoval pro ně výborný výsledek. Zápas tedy pro nás skončil jednoznačným neúspěchem a domácí si za nesmírnou bojovnost a dřinu připsali do tabulky zasloužený bod. Penaltový rozstřel už vyzněl jednoznačně pro naše fotbalisty, kteří proměnili všechny své pokusy a navíc se skvěle předvedl Tomáš Paroubek, který zneškodnil všechny soupeřovi. Za Kdyni skóroval Václav Černý, Tomáš a Petr Jeřábkovi.

Fotbal je prostě takový a našim hráčům nezbyde nic jiného, než se z tohoto nezdaru rychle oklepat. Až na tu koncovku se našim hráčům nedá moc vytýkat, protože všichni se snažili a bojovali.  

 

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU  

 

                                          

Sestava:
Paroubek Tomáš, Kufner Karel, Jeřábek Petr, Jeřábek Tomáš, Kolerus Josef, Gondek Patrik, Nový Martin, Trumpeš Martin, Hranáč Robin, Jakuš Karel, Černý Václav, Kravec Adam, Kullač Štěpán, Popovič Sergej,

 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.