Kategorie: Ročník 2013/2014

Snadné vítězství starších žáků

29.9.2013 Kdyně - Koloveč 7:1 (2:1)

SK Kdyně 1920 - TJ Slavoj Koloveč ..............7:1 (2:1)

Tentokrát přijela Koloveč bez dorostenců a na hřišti to bylo okamžitě patrné. V podstatě se hrálo na jednu polovinu hřiště a soupeř se dostával k naší brance pouze po ojedinělých útocích. Na můj vkus až moc jednoduché vítězství, i když to podle poločasového výsledku není tak přesvědčivé. První poločas jsme hráli až moc profesorsky, bez většího pohybu a většina hráčů se vlastně ani nezpotila. Skutečně tempo zápasu bylo mnohem vlažnější než při tréninku, z čehož pramenila chyba v kombinaci, rychlý protiútok Kolovče a následně inkasovaná branka.

O přestávce dostali naši hráči několik pokynů od trenérů, jak změnit styl hry a snažit se pobavit diváky, kteří se museli do poločasu občas nudit. Kdyňští žáci to pochopili velice dobře a od začátku druhého poločasu zvýšili obrátky. Soupeř si občas musel připadat jak na kolotoči, když po několika pěkných akcích začali padat branky. Po patnácti minutách bylo vlastně rozhodnuto o dělbě bodů a tak dostali více šancí kluci hrající za mladší žáky. I když jsme vystřídali největší opory, byl obraz hry stále stejný. Jasná převaha našeho týmu vyústila ve vstřelení další branky a kluci hráli naprosto v pohodě. Na konci zápasu se ještě vyznamenal náš brankář, který se po čas zápasu spíše nudil, když neohroženě skočil po míči pod nohy soupeřovo útočníka a zabránil tak jistému gólu.

V příštím zápase jedeme na hřiště domažlického béčka a po zkušenosti z předešlého zápasu si myslím, že obraz hry bude stejný jako v tomto utkání. Překvapit by nás mohlo snad jen hřiště, pokud se bude hrát na umělce.

BRANKY:
1.POLOČAS
1:0 Vojta Benda elegantním lobem po přihrávce od Trumpína
1:1 SOUPEŘ VYROVNÁVÁ PO NAŠÍ CHYBĚ A RYCHLÉM PROTIÚTOKU
2:1 Robin Hranáč kterému přihrával Petr Jeřábek po skvělém důrazu a získání míče

2.POLOČAS
3:1 Vojta Petrželka, který dostal přesnou přihrávku od Trumpína.Všemu předcházela pěkná kombinace mezi Jožinem, Dominikem Černým a Trumpínem.
4:1 Trumpíno po narážečce s Vojtou Petrželkou
5:1 Vojta Benda po přiťuknutí od Vojty Petrželky a centru Dominika Černýho
6:1 Vojta Benda zkompletoval svůj hatrick přízemní střelou k tyči
7:1 Patrik Gondek po přihrávce od Esa


FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU

Sestava:
Paroubek Tomáš, Benda Vojtěch, Trumpeš Martin, Hranáč Robin, Kolerus Josef, Kravec Adam, Nový Martin, Chytil Jozef, Petrželka Vojtěch, Černý Dominik, Jeřábek Petr, Jeřábek Tomáš, Černý Václav, Kufner Karel, Gondek Patrik

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.