Kategorie: Ročník 2013/2014

Mladší žáci uhráli bod s lídrem soutěže

28.9.2013 Kdyně - Mrákov A 1:1 (1:1) PK 1:3

SK Kdyně 1920 - TJ Sokol Mrákov 1:1 (1:1)


Troufám si tvrdit, že velice cenný a zasloužený bod uhráli mladší žáci s dosavadním lídrem soutěže. První poločas byl z naší strany velice ustrašený a na hráčích byl vidět až přílišný respekt ze soupeře. Propadali jsme v osobních soubojích a mnoho našich hráčů kupilo nepochopitelné chyby, které soupeř naštěstí nedokázal zužitkovat. Nutno přiznat, že v prvním poločase byli mrákovští žáci fotbalovější a naši mladíci se nemohli dostat do toho správného tempa. Bohužel při jednom z rychlých útoků soupeře a drobném závaru před naší brankou došlo k odpískání poněkud sporného faulu našeho hráče a následný pokutový kop soupeř s přehledem proměnil. Kdyňští kluci se nevzdali a po pěkné kombinaci vycházející z naší obrany, přihrávce Patrika Gondeka a pohotové střele Adama Kravce se nám podařilo ještě do poločasu srovnat výsledek.


Do druhé půle jsme vstoupili s přesvědčením, že se tento zápas dá dotáhnout do vítězného konce a po drobných úpravách v rozestavení hráčů jsme se do Mrákova zakousli. Druhý poločas byl skutečně z naší strany o jiném fotbale. Dokázali jsme se soupeři vyrovnat v osobních soubojích, lépe jsme kombinovali a začali si vytvářet mnoho dobrých příležitostí. Za druhý poločas musím všechny hráče do jednoho pochválit za nasazení, bojovnost a snahu vyhrát toto utkání. Pokud se na tento zápas budeme dívat objektivně, tak remíza je vlastně zasloužená, protože první poločas byl lepší Mrákov a ten druhý zase Kdyně, i přesto, že branky padli pouze v prvním dějství.


O tom, že další bod z tohoto duelu získá Mrákov rozhodli pokutové kopy. Za kdyňský tým se k jejich provedení postavili oba bratři Jeřábkové, Patrik Gondek a Adam Kravec. K naší smůle skóroval pouze Patrik, který svoji střelu umístil k pravé tyči a podtrhnul svůj velice dobrý výkon. No na penaltách musíme zapracovat.... Nicméně všichni víme, kde máme rezervy, ale pokud budou všichni pilně trénovat bude výkonnost spolu s výsledky stoupat.

FOTO ZE ZÁPASU

Sestava:
Petrželka Vojtěch, Gondek Patrik, Málek Vladimír, Černý Václav, Radlinger Václav, Kufner Karel, Kravec Adam, Šup Jan, Jeřábek Petr, Jeřábek Tomáš, Lörincz Dominik, Kullač Štěpán

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.