Kategorie: Ročník 2011/2012

Mladší žáci jsou po posledním zápase přeborníky okresu

17.6.2012 Kdyně-Domažlice C 9:0

SK Kdyně 1920 - Domažlice"C" 9:0 (2:0)


Přeborníci okresu, mladší žáci SK Kdyně, potvrdili v posledním zápase sezony prvenství v tabulce přeboru a zaslouženě roznesli předposlední tým Jiskru Domažlice"C".
Již od samého začátku jsme měli hru pod kontrolou a soupeři jsme dali jasně najevo, kdo je na hřišti pánem. I přes velice tvrdou hru soupeře, kořeněnou tvrdými zákroky, ve většině případů za hranicí pravidel, jsme se postupně dokázali vypořádat kombinační hrou a včasnými přihrávkami. O tvrdosti soupeře svědčí i rekordní počet pokutových kopů, které jsme proměnili na 100%. Při ojedinělé akci soupeře po nepřesné rozehrávce naší obrany, musel i náš stoper zatáhnout za záchrannou brzdu a pokutový kop, který proti nám rozhodčí odpískal, bez problémů zneškodnil náš stále se lepšící brankář.
Černou kaňkou posledního zápasu je zranění Tomáše Barhoně, který po jednom z mnoha nebezpečných zákroků, musel s nataženými vazy v koleně odcestovat do nemocnice. Svým nejlepším výkonem v této sezoně si řekl o místo v základní sestavě ml. Žáků v příští sezoně. Blahopřejeme a přejeme brzké uzdravení. Děkujeme našim lékařkám, zdravotním sestrám a panu primáři, za okamžité poskytnutí první pomoci....
V druhém poločase jsme unaveného soupeře, nepustili ani na svoji polovinu a zbytek zápasu, jsme si vyloženě užili.

Branky:
Štefek David 3x
Hranáč Robin 2x (1x PK)
Barhoň Tomáš 1x
Petrželka Vojtěch 1x(PK)
Nový Martin 1x(PK)
Čácha Jan 1x(PK)

Děkuji všem rodičům a fandům za velkou podporu po celou sezonu a všem hráčům přeji do nové sezony hodně úspěchů a hodně zdraví.
Jménem trenérů mladších žáků přeji do příští fotbalové sezony hodně zdraví a úspěchů našemu stále se lepšícímu mužstvu dorostu a jeho obětavým trenérům pevné nervy.
Poslední poděkování patří vedení SK Kdyně, za finanční dar, který jsme obdrželi těsně před posledním zápasem.
Hranac


FOTO ZE ZÁPASU

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.