29.4.2012 Kdyně - Kostelec 2 : 2 ( 1 : 0 ) PP 3 : 2

I druhý zápas jara se nám fotbalově vydařil !

Sestava : NE ta na obrázku - tak pěknou jí nemáme !

Janík Mirek, Sokol Jan, Toman Petr, Zíma Ondra, Kováč Zbyněk, Vávra Roman, Havel Pepa, Havel Honza, Šleglová Lucie, Novotný Petr, Belanec Tomáš, Toman Martin, Berky Ondřej, Popadyuk Olex

Za krásného počasí jsme získali první body letošní sezóny. Paradoxem je, že herní kvalita našeho týmu byla horší než v Erpužicích - málo jsme si přihrávali ve středu pole a poměrně dost jsme kazili jak přihrávku, tak zpracování.

K zápasu :

První poločas z naší strany velmi aktivní, běhavý, bojovný. Obrana si plnila své povinnosti na výbornou. Soupeř se prakticky nedostal do vyložené šance.
  • 1 : 0 - první branka padla po ukázkovém ťukesu Pepína s Tomášem, kdy posledně jmenovaný otevírá skóre
    Do druhého poločasu jsme šli s cílem hrát více kombinačně a více po zemi. Možná naší nervozitou se nám to moc nedařilo a soupeř měl prvních deset minut navrch.
  • 2 : 0 - Ondra hlavou, po dobře rozehraném rohovém kopu Dominem
  • 2 : 1 - nejhezčí dnešní branka našeho týmu - bohužel do vlastní brány
  • 2 : 2 - soupeř vyrovnává, útočník zvaný Čert na hranici faulu na našeho brankáře skóruje. Po vzájemném střetu Mirďi a Čerta musíme střídat, na zbytek zápasu roli gólmana převzal Honza S.
    V závěru zápasu bylo hodně vidět, jak nám docházejí síly - není se však čemu divit. Hrát 2x45 min proti soupeři v průměru o 3 roky staršímu se musí někde projevit.
    Penalty - Mirďa se vrací do branky a penaltový rozstřel zvádl na výbornou !
  • 3 : 2 - Ondra zvyšuje a rozhoduje penaltový rozstřel
    Máme obrovskou radost ze získání prvních bodů. Mrzí nás ale zranění Olexe, kterému přejeme brzké uzdravení a rychlý návrat do sestavy! Věříme, že Mirďa je zdravotně OK, poté co se vrátil na penaltový rozstřel a 2x vychytal soupeřovo střelce.

Porovnání zápasů podzim/zima r.2011/12

Tabulka mluví za vše = ohromné výsledkové zlepšení našeho dorostu proti podzimu letošní sezóny ( Kdyně uvedena vždy jako domácí ).