Zdroj: http://fotbal.kdyne.cz/index.php?a=rocnik-20132014/vyhra-starsich-zaku-s-rezervou-jiskry  •  Vydáno: 27.10.2013 18:59  •  Autor: Gripen

Výhra starších žáků s rezervou Jiskry

27.10.2013 Kdyně - Domažlice B 4:0 (0:0)

SK Kdyně 1920 - Jiskra Domažlice B            4 : 0 (0:0)


Zápasy s Domažlickým béčkem se pro Kdyni stávají možností jak vyzkoušet hráče na jiných postech a prověřit jiný styl hry. Ne jinak tomu bylo i v tomto utkání. Hrát se začalo téměř bez všech opor a většina hráčů si zkusila hru na místech ve kterých si nejsou tak úplně jistí. Bohužel tomuto odpovídal i poločasový výsledek. Je pravdou, že soupeře jsme téměř nepustili do žádné příležitosti, ale také naše hra nebyla příliš účinná. Chyběl především pohyb, jistota v kombinaci a klid v zakončení z čehož pramenila velmi častá hra na středu hřiště. Víme, že pro mnoho hráčů je to velice obtížné, ale pokud chceme aby se stále zlepšovali, musejí projít i takovýmito zkouškami, které je podle našeho názoru posílí ve výkonnosti.


Ve druhém poločase jsme se vrátili k naší obvyklé hře se standardním rozestavěním díky čemuž se převaha kdyňského týmu okamžitě převážila na jeho stranu. Celá hra získala myšlenku a šance přibývali. Bylo pouze otázkou času, kdy padne první branka. Kluci nakonec utkání zvládli a po zásluze si připisují další tři body do tabulky.
Příští týden nás čeká poslední utkání podzimu a všichni věříme, že dopadne stejně jako ty předešlé tedy VÍTĚZSTVÍM !!!.

BRANKY:
1.POLOČAS
0:0

2.POLOČAS
1:0 Vojta petrželka po přihrávce do ulice od Robina Hranáče
2:0 Robin po nahrávce od Vojty Bendy
3:0 Vojta Benda po narážečce od Trumpína který před tímto velmi pěkně zakombinoval s Robinem
4:0 Robin kterému opět velice chytře a přímočaře narážel Vojta Benda

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU

Sestava:
Paroubek Tomáš, Homolka Zdeněk, Benda Vojtěch, Trumpeš Martin, Hranáč Robin, Jakuš Karel, Kolerus Josef, Kravec Adam, Nový Martin, Petrželka Vojtěch, Chytil Jozef, Černý Dominik, Gondek Patrik, Jeřábek Petr, Jeřábek Tomáš, Černý Václav.