I přes bojovný výkon starží žáci prohráli

21.4.2013 Kdyně-Postřekov 0:1

Kdyně - Postřekov..............0:1 (0:0)

Tentokrát jsme přivítali na domácím hřišti starší žáky z Postřekova. Opět se jednalo o velice fyzicky náročné utkání, ve kterém jsme především v prvním poločase sledovali mnoho nepřesností v kombinaci. Kdyňští hráči se rozjížděli velice pozvolně, ale i přesto si dokázali vytvořit mnoho brankových příležitostí, ve kterých chyběl jen větší klid v koncovce. Po bezbrankovém poločase se hra našeho týmu zpřesnila a soupeř nás ohrožoval pouze z rychlých protiútoků, které byly ovšem velice nebezpečné. Naše vyložené šance přibývaly, ale stále se nedařilo zakončit s potřebným efektem. Bohužel po jedné takové neproměněné tutovce jsme nedokázali pokrýt soupeřův protiútok, ze kterého jsme inkasovali. Kluci sice ještě přidali na aktivitě a bylo zřejmé, že se nechtějí vzdát bez boje, ale k vyrovnání už nedošlo. V tomto zápase se jednoznačně potvrdilo staré a otřepané pravidlo
„NEDÁŠ , DOSTANEŠ". Myslím, že všichni hráči se přesvědčili o tom, že bez vstřelených branek se vyhrávat zápasy nedají. Nicméně ostudu kdyňští hráči určitě neudělali a z vytvořených chyb v tomto utkání je potřeba se poučit. Zápasů je ještě mnoho a tak bude spousta příležitostí sledovat, jak se mladí kdyňští hráči snaží plnit pokyny trenérů.