Mladší žáci jednoznačně přehráli Poběžovice

20.4.2013 Kdyně-Poběžovice 12:0

Kdyně - Poběžovice 12 : 0 (6:0)

Tentokrát přivítali na svém hřišti mladší žáci SK Kdyně doposud bez jediného získaného bodu tým z Poběžovic. Vzhledem k faktu, že se jedná o nejslabší tým soutěže, dostali šanci především mladší a méně zkušení hráči. Utkání zahájila o něco silnější sestava, která během několika minut zařídila čtyřbrankové vedení a tak nebyl důvod nedat šanci ostatním. Z počátku to bylo sice herně takové velice kostrbaté a byla znát menší zkušenost mnoha hráčů, ale postupně se tento neduh odboural a kluci nakonec odehráli velice dobré utkání. Tomuto faktu napomohlo i důkladné rozebrání situace pro jednotlivé hráče v poločasové přestávce.
Druhý poločas rozjela opět osvědčenější sestava, která uklidnila hru a po deseti minutách opět nechala hrát zbytek týmu. Pravdou je, že druhý poločas se už hrálo klidněji, hra se zpřesnila a hráči kteří dostali šanci se snažili tuto možnost maximálně využít. Myslím, že zápas byl nakonec zvládnut velice dobře o čemž hovoří i jednoznačný výsledek.

1.POLOČAS
1:0 Honza Čácha po nahrávce od Tomáše Barhoně
2:0 Pepa Kolerus hlavou po rohovém kopu od Esa (Martin Nový)
3:0 Opět Pepa Kolerus tentokrát po samostatné akci z pravé strany
4:0 Eso po velice pohledné kombinaci mezi Adamem Kravcem a Honzou Čáchou, který šikovně nahrával do druhé vlny
5:0 Láďa Málek pro kterého to byla první branka za kdyňské žáky. Asistoval mu při tom Dominik Černý
6:0 Vašek Radlinger po přihrávce od Ládi Málka

2.POLOČAS
7:0 Adam Kravec který se dostal k odraženému míči a překrásně přeloboval celou soupeřovu obranu včetně brankáře
8:0 Petr Jeřábek po narážečce s Honzou Čáchou
9:0 Zaslouženě Petr Jeřábek po důrazném presinku soupeře a následné chybě obránců
10:0 Václav Černý střelou z voleje po rohovém kopu Karla Kufnera
11:0 Opět Václav Černý pohotovou střelou po odraženém míči
12:0 Václav Černý, který zkompletoval svůj hetrick střelou do soupeřovy šibenice