Kategorie: Turnaje

Turnaj SK Kdyně 1920 Starší žáci

23.2.2013 VÝSLEDKY

Poslední turnaj zimní přípravy náš klub organizoval pro starší žáky. Obsazení bylo velice kvalitní a pro naše hráče (bez tří všichni věkem mladší žáci) to byla skutečně těžká zkouška. I přes konečné umístění si myslím, že Kdyňští hráči zanechali velice dobrý dojem a pro mnoho týmů hrající vyšší soutěže byli vyrovnaným soupeřem. Do listiny střelců jsme se zapsali šestkrát. Po jedné brance vstřelili Robin Hranáč, Honza Čácha, Karel Jakuš a Dominik Černý. Dvě branky vsítil Trumpíno. Smyslem tohoto turnaje bylo především získání další motivace pro naše fotbalisty, kteří určitě zjistili, že hrát vyrovnaný fotbal se dá s každým soupeřem a i přes značné věkové rozdíly.

SK Klatovy 1898 Sokol Mochtín TJ Start VD Luby
SKP Okula Nýrsko TJ Sokol Mrákov
SK Kdyně 1920Sokol Měčín


V samotném turnaji k žádnému velkému překvapení nedošlo a pořadí týmů korespondovalo s odhadovanými předpoklady. Nejlepším střelcem se stal Viliam Pletzemayer ze Sokola Mochtín, nejlepší útočník Pavel Váchal TJ Sokol Mrákov,  nejlepší obránce David Bureš SKP Okula Nýrsko, nejlepší brankář Dominik Šít SK Klatovy 1898 a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Kryštof Pavlík také z SK Klatovy 1898.
V příští sezoně se do kategorie starších žáků posouvá mnoho hráčů SK Kdyně 1920 i věkově a tak doufám, že se nám podaří zorganizovat stejně kvalitní turnaj, ve kterém už budou naši kluci dominovat. Pokud jim vydrží tréninkové nasazení a chuť hrát kvalitní fotbal jako doposud, tak mohou být jejich ambice opravdu vysoké. To ovšem ukáže až čas.


Závěrem bych rád poděkoval všem rodičům, kteří nám s organizací a průběhem našich turnajů pomáhali, protože bez nich by to šlo jen velmi těžko. Myslím, že v našich podmínkách jsme dokázali vytvořit velmi kvalitní akce a i podle ohlasů zúčastněných týmů tomu tak i skutečně bylo.

FOTO Z TURNAJE

Fotografie týmů ke stažení

Sestava:
Homolka Zdeněk, Paroubek Tomáš, Kolerus Josef, Čácha Jan, Nový Martin, Hranáč Robin, Benda Vojtěch, Jakuš Karel, Štefek David, , Trumpeš Martin, Černý Dominik, Chytil Jozef

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.