Kategorie: Turnaje

Starší žáci na turnaji v Nýrsku nezklamali

8.2.2014

Starší žáci mají za sebou velmi kvalitně obsazený halový turnaj v Nýrsku ve kterém podalo celé mužstvo skvělý výkon a dokázalo se umístit na velmi pěkném čtvrtém místě. V konkurenci týmů hrajících krajský přebor je to pro klub z okresního přeboru opravdu úspěch. Je pravdou, že většina našich hráčů má větší či menší zkušenosti s krajským fotbalem, ale to nic nemění na faktu, že staršíci SK Kdyně 1920 o sobě dali opět vědět a kdyňský klub skvěle reprezentovali. Celkově naši hráči získali devět bodů za tři výhry a tři porážky se skórem osm / devět.

Vstup do turnaje se nám opravdu povedl a po dvou zápasech jsme měli plný počet bodů, což bylo poměrně překvapivé, ale také hodně motivující, protože hned v dalších dvou zápasech nás čekali konkurenční zápasy proti Klatovům a Nýrsku. Bohužel i přesto, že s těmito kluby máme skvělou spolupráci a většina kluků se velmi dobře zná, opět se nám nepodařilo ani jedno mužstvo pokořit a kdyňský komplex tak i nadále pokračuje. Co naplat, prostě to určitě zlomíme na domácím turnaji, ve kterém obě mužstva přivítáme.

Další ocenění našich hráčů přišla v podobě individuálních ohodnocení jejich výkonů na tomto turnaji. Jako nejlepší hráč SK Kdyně 1920 byl vyhlášen Robin Hranáč a celkově nejlepším hráčem turnaje dle pořadatelů se stal Vojta Benda. Samozřejmě klukům blahopřejeme a věříme, že jim forma vydrží i nadále. Nicméně výkon celého týmu byl výborný a věřím, že díky kolektivnímu pojetí naší hry může takováto ocenění získat každý hráč.

1.ZÁPAS
SK Kdyně 1920 : TJ Sušice 2:0

2.min 1:0 Vojta Benda po rozehrávce od Zdeňka Homolky, kdy se pěkně uvolnil a přesnou přízemní střelou k tyči otevřel skóre.
5.min Po několika chybách brankáře se hlavní trenér dostává do maximálního varu.
7.min Kdyně začíná přesilovku po brutálním faulu na Vojtu Bendu, který se řítil samostatně na sušického brankáře.
9.min 2:0 Trumpíno po přesné přihrávce od Robina Hranáče.

2.ZÁPAS
SK Kdyně 1920 : TJ Start VD Luby 1:0

6.min 1:0 Eso po nádherném náběhu do volného prostoru před branku a dokonalé přihrávce od Vojty Bendy.

3.ZÁPAS
SK Kdyně 1920 : SK Klatovy 1898 2:3

1.min 0:1
2.min 0:2 Ustrašený začátek zápasu má za následek inkasování dvou rychlých branek.
5.min 1:2 Vojta Benda z pokutového kopu.
6.min 2:2 Robin Hranáč po hezké individuální akci které předcházela přihrávka od Esa.
8.min 2:3 Smolný vlastní gól Vojty Bendy.

4.ZÁPAS
SK Kdyně 1920 : SKP Okula Nýrsko 2:3

2.min 1:0 Dominik Černý přesnou střelou po přihrávce od Vojty Bendy.
4.min 1:1
8.min 1:2

10.min 2:2 Patičkou Karel Jakuš po střele Robina Hranáče.
12.min 2:3

5.ZÁPAS
SK Kdyně 1920 : Senco Doubravka 0:3

6.min 0:1
7.min 0:2
8.min 0:3

6.ZÁPAS
SK Kdyně 1920 : SK ZČE Plzeň 1:0

12.min 1:0 Po několika velkých šancích a skvělému výkonu brankáře ZČE Plzeň rozhoduje zápas Robin Hranáč po nahrávce od Pepy Koleruse.