Turnaj mladších žáků ke 100. výročí TJ Sokola Mochtín.

Bez porážky a bez obdržené branky jsme obhájili loňské vítězství.

Sestava : 1 Havel Jan; 4 Hamrus Marek; 5 Chytil Jozef; 16 Benda Vojtěch; 19 Havel Josef; 22 Hranáč Robin; 36 Čácha Jan; 44 Nový Martin; 45 Petrželka Vojtěch a 48 Trumpeš Martin.

1. zápas : TJ Sušice 0 : 0

Začátek kopíroval nedávný turnaj jak prvním soupeřem, tak výsledkem.
    Naše šance : 01:09 minuta a Vojta Bendís střílí – obránce však odkopává; 09:37 minuta Robin rozehrává rohový kop, který prochází skrz brankoviště a Trumpíno se natahuje jak může, ale kousek chybí.
    Soupeřovo jedinou šanci za celý zápas s přehledem likviduje náš brankář.

2. zápas : Sokol Kout n/Šumavě 2 : 0

tým se odmítl fotit
    Utkání ve kterém jsme měli celý zápas soupeře na lopatě. Soupeřova hra byla bez nápadu a zaměřena pouze na odkopávání míče z vlastní poloviny.
    Naše šance : první větší šance již v 00:59 minutě, kdy po autovém rozehrání Bendíse střílí Trumpíno – bohužel vedle; v 01:55 minutě Vojta Petrželka polostřelou ( nebo polopřihrávkou ) z poloviny hřiště překvapuje soupeřovo brankáře a vedeme 1 : 0.
    V 05:48 minutě hledá Pepíno dlouhou kolmicí Trumpína, kterému při zakončení chyběly centimetry. V 09:32 minutě Pepíno při autovém rozehrání vidí neobsazeného Bendíse, následuje přesná přihrávka do běhu Bendísovi, který svou příležitost využívá a vedeme 2 : 0. Poslední naše příležitost v 09:51 minutě, kdy Trumpíno přihrává Pepínovi, kterému brankář jeho tutovku zázračně vyráží mimo branku.

3. zápas : FK Staňkov o.s. 0 : 0

Zápas ve kterém jsme si dlouho nemohli vypracovat gólovou příležitost. První šance až v 08:31 minutě, kdy Pepíno dává na Trumpína, který křížem přes brankoviště hledá nabíhajícího Robina, kterému však chybělo půl metru. V 09:25 minutě vytváříme velký tlak na soupeře, následuje několik střel, které jsou však včas blokovány.

4. zápas : TJ Sokol Mochtín 1 : 0

Zápas, který rozhodoval naše konečné umístění na turnaji. Kluci do utkání vlítli jak se patří a nenechali na jejich hře patrnou jakoukoliv nervozitu .
    V 04:16 a dnes při chuti hrající Vojta Petrželka zkouší překvapit brankáře dobře mířeným padáčkem – brankář čapá. V 06:36 Vojta Bendís přesně střílí k tyči, ale brankář vyráží na roh. Rozehrávat v 06:58 minutě jde Bendís – volí přímou střelu do brány a vyplácí se. Brankář si sráží rohový kop za svá záda. Vedeme 1 : 0. V 08:09 minutě nachází Trumpíno přihrávkou Bendíse, který střílí, ale brankář skvěle chytá.

• nejlepší hráč turnaje : Martin TRUMPEŠ - SK Kdyně 1920
    Celý tým zasluhuje velkou gratulaci a pochvalu za předvedenou fotbalovou hru. Všichni plnili své fotbalové povinnosti a každý hráč SK Kdyně 1920 nechal na hřišti své natrénované dovednosti. Všichni naši hráči byli dnes skvělí a brankář udržel čisté konto !
    Ještě jednou gratulujeme a zároveň blahopřejeme k obhájení vítězství z loňského roku .