IV. ročník halového fotbalového turnaje SK Kdyně 1920 mladších žáků .

Sestava : 1 Havel Jan; 4 Hamrus Marek; 5 Chytil Jozef; 16 Benda Vojtěch; 19 Havel Josef; 22 Hranáč Robin; 36 Čácha Jan; 44 Nový Martin; 45 Petrželka Vojtěch a 48 Trumpeš Martin; 50 Lucie Šleglová.

TJ Start Bělá n/R. – SK Kdyně 1920; 0 : 1
    TJ Start Luby – SK Kdyně 1920; 0 : 3
    SK Kdyně 1920 – FK Staňkov o.s.; 1 : 0
    SK Kdyně 1920 – SK Klatovy 1898; 2 : 0

Turnaj se vydařil !

O náš turnaj byl v letošním roce veliký zájem. Bohužel z důvodu malého zázemí naší sportovní haly jsme nemohli potvrdit přihlášky všem zájemcům a tak rozhodoval datum přihlášení. O fotbalové kvalitě turnaje hovoří přihlášené týmy – špička našeho okresního přeboru a týmy hrající vyšší soutěže.
    Do turnaje jsme vstoupili špatně. Naše hra se úplně vytrácela, kluci a Lucka zmatkovali, nedokázali jsme kombinovat a jen výborný výkon brankáře nás uchránil od porážek s vyšším přídělem branek.
    Třetí zápas jsme dokázali vydřít a vyhrát 1 : 0. Výborně jsme pokryli jednoho z nejlepších hráčů turnaje, což se nakonec ukázalo jako klíčové.
    První výhra v turnaji náš tým doslova nakopla ke skvělému výkonu. Na naší hru pak byla radost se dívat. Vítěznou šňůru zápasů jsme dotáhli až do konce, což znamenalo konečné druhé místo v turnaji pouze o jediný bod za favoritem turnaje TJ Sušicí.

7. TJ Start Bělá n/R. 4 3 : 10
    Největším překvapením turnaje byl tým SK Klatovy 1898, který přijel na turnaj se starší přípravkou a bojoval do posledního zápasu o medailové umístění. Po prohře v posledním zápase nakonec vybojovali skvělé čtvrté místo.
    Závěrem děkujeme našim kotelníkům, kteří vytvořili skvělou atmosféru při fandění. Děkujeme našim kotelnicím – maminkám, které se postaraly jak o občerstvení na turnaji tak o hodnotné ceny pro zúčastněné týmy a hráče.