Kategorie: Turnaje

Vítězství z Mochtínského turnaje starší přípravky.

27.2.2011; foto již vloženo

Dne 27.2.2011 se naše přípravka zúčastnila zimního halového turnaje pořádaného TJ Sokol Mochtín jako součást oslav 100. výroční založení TJ Sokola Mochtín a 40. výročí fotbalu v Mochtíně.

  Turnaje se účastnilo 9 družstev rozdělených do tří skupin.
  Skupina A : Sokol Mochtín; TJ Přeštice a Sokol Pocinovice
  Skupina B : SK Klatovy 1898; SK Kdyně 1920 a FK Horažďovice
  Skupina C : TJ Sušice; SK Staňkov a Sokol Nalžovské Hory
  Po odehrání základních skupin postupovali vítězové do sk. o 1.-3.místo, druzí do sk.o 4.-6.místo a třetí do sk. o 7.-9.místo.

SKUPINA B :

1. Zápas KDYNĚ – HORAŽĎOVICE 3:0
  První branku zařídil Chytil. Druhá branka po asistenci Nového - Hranáč, kdy míč rychlým bodlem usměrnil po zemi k tyči. Třetí branka padla po Robinově úniku z pravé strany a dokonalé přihrávce do nohy. Chytil pak snadno nasadil brankáři jesličky z bezprostřední blízkosti. První dvě rychle vstřelené branky určily celý průběh zápasu, který jsme celkem bez problémů zvládli.
2. Zápas KLATOVY-KDYNĚ 0:0
  Vyrovnané utkání i když jsme měli o něco více vyložených šancí. Soupeře jsme téměř k ničemu nepustili díky bojovnosti všech kluků a výborné obraně.

V základní skupině jsme se umístili na prvním místě díky více vstřeleným brankám ( Klatovy-Horažďovice 1:0 )

  Další fází turnaje byl postup do skupiny o 1. až 3. místo ( vítězové tří skupin ).

FINÁLOVÁ SKUPINA :

3. Zápas KDYNĚ-SUŠICE 3:0
  Branky: 2x Čácha, 1x Hranáč - první branka Čácha s asistencí Kelemena. Druhá branka Hranáč díky důrazu a rychlosti, když přeběhl celé hřiště a dorážel nepovedenou střelu ( možná nahrávku ) Chytila - všichni soupeři včetně brankáře zkoprněle stáli. Třetí branka pěkná hlavička Čáchy po trestňáku, který kopal Hranáč. Čtvrtá branka Martina Nového nebyla uznána, neboť branka padla po autovém kopu přímo do soupeřovy branky .
  Byl to naprosto jednoznačný zápas ve kterém jsme jasně dominovali. Náš brankář si za celý zápas nesáhl na balón díky dokonalé defenzivní hře celého týmu. Dostávali jsme soupeře pod neustálý tlak a vytvářeli jsme si mnoho vyložených šancí. Bohužel Jožin se vystřílel už v prvním zápase a v tomto se mu přestalo střelecky dařit ( zahodil čtyři tutovky ). Podobně na tom byl i Péťa Kelemen.
4. Zápas PŘEŠTICE-KDYNĚ 0:0
  Poměrně vyrovnané utkání ve kterém si už zachytal i náš brankář. Naše slabost byla opět v proměňování gólových šancí. Dle mého názoru jsme jich měli o něco více než soupeř.

Celkové prvenství v turnaji nám zajistil lepší poměr vstřelených branek ( Přeštice - Sušice 2:0 ).

Sestava : Havlovic Vratislav; Čácha Jan; Nový Martin; Hranáč Robin; Kelemen Petr; Barhoň Tomáš; Chytil Jozef a Fořt Vojtěch.

  Vyzdvihnout se musí především bojovnost a nasazení všech kluků. Další pozitivum bylo to, že všichni zvládli a plnili taktické pokyny trenérů.

Fotky z turnaje :

Článek TJ Sokol Mochtín :

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.