Kategorie: Turnaje

Turnaj přípravky pořádaný SK Klatovy 1898

6.3.2011; foto vloženo

Dne 6.3.2011 jsme se zúčastnili posledního letošního halového turnaje pořádaného SK Klatovy 1898.

Tento turnaj byl, co týče přihlášených družstev nejsilněji obsazen. I fotbalová kvalita týmů byla na vysoké úrovni.
    Skupina A :
    SK Klatovy 1898 A; Sokol Měčín; TJ Sokol Nalžovské Hory; Senco Doubravka; TJ Sušice; FK Tachov
    Skupina B :
    SK Klatovy 1898 B; Jiskra Domažlice; SKP Okula Nýrsko; FC Viktoria Plzeň; TJ Start Luby; SK Kdyně 1920
    Bohužel jako již mnohokrát nám chyběl střelec. Bez proměňování šancí se zápas a ani turnaj vyhrát nedá !

Naše zápasy :

1. Zápas : TJ Start Luby - SK Kdyně 1920 ..... 0:0
    Zápas v zahřívacím tempu ve kterém jsme sice měli navrch, ale bez brankového efektu. Bohužel neproměňování šancí se stalo klíčovým pro další průběh turnaje.
    2. Zápas : SK Kdyně 1920 - Jiskra Domažlice ..... 0:0
    Opět bezbrankový duel ve kterém kluci makali a jednoznačně dominovali. Jiskru jsme přehráli ve všech směrech a jejich branku jsme obstřelovali ze všech možných pozic. Bohužel bez úspěchu a naše střelecké trápení pokračovalo. Výstižné hodnocení tohoto zápasu udělal šéftrenér mládeže Klatov, který po ukončení utkání prohlásil do rozhlasu "Domažlice přežili klinickou smrt" a to hovoří za vše.
    3. Zápas : SK Kdyně 1920 - FC Viktorie Plzeň ..... 1:1
    Branka: Hranáč střela téměř z poloviny hřiště.
    Sice se nám podařilo skórovat už ve třetí minutě zápasu, ale na vítězství to nestačilo. Soupeř vyrovnal v šesté minutě a musím podotknout, že zaslouženě, protože hráči Viktorky byli velice hbití a Kdyňáci jim nechávali mnoho prostoru - možná se zalekli zvučného jména. Co se týče šancí, tak remíza byla podle mého názoru spravedlivá.
    4.Zápas : SK Klatovy 1898 B - SK Kdyně 1920 ..... 1:0
    Neuvěřitelný zápas ve kterém jsme dokázali zahodit velký počet šancí, které by nám měly vystačit na dva turnaje! Jedinou branku jsme dostali, když soupeř dokázal využít jeden ze čtyř samostatných úniků. Jak se říká - nedáš, dostaneš.
    5. Zápas : SK Kdyně 1920 - SKP Okula Nýrsko ..... 1:1
    Branka: Robin Hranáč po špatném rozehrání soupeřovo gólmana.
    Vyrovnané utkání s jedním z největších favoritů turnaje. V zápase jsme sice prohrávali od čtvrté minuty, ale svou bojovností a snahou dokázali kluci vyrovnat a navíc si vytvořili i další šance.

Pátým zápasem jsme uzavřeli boje v základní skupině.

Ve skupině jsme skončili na pátém místě se čtyřmi body a skórem 2:3 . Pravdou je, že bez střílení branek se vítězit nedá. Naši útočníci si vzali zřejmě dovolenou a jediný kdo se zapsal do listiny střelců byl Robin. Byl ovšem zároveň jediným střelcem Kdyně ( trefil se i v zápase o umístění ) a to navíc z pozice obránce. Bojovnost a snaha se našim klukům vytknout nedá, dokonce i předvedená hra proti kvalitním soupeřům byla dobrá, ale bez koření fotbalu "branek" to opravdu nejde. Doufejme, že to příště bude lepší.
    6. Zápas o umístění : Sokol Měčín - SK Kdyně 1920 ..... 0:1
    Branka: Robin Hranáč po rozehrání našeho brankáře Vojty Fořta
    Bohužel jediný zápas ve kterém jsme zvítězili a díky tomu jsme se umístili na devátém místě.