Kategorie: Ročník 2014/2015

Úvod druhého poločasu starších žáků v Blovicích rozhodl zápas.

20.3.2015 Sokol Blovice - SK Kdyně 1920 3 : 1 (0 : 0)

První mistrovské utkání starších žáků v Blovicích,přineslo pohledný,bojovný a v některých fázích i velmi tvrdý fotbal.

V prvním poločase jsme hráli velmi pozorně a soupeře jsme,s vyjímkou jedné velmi trdé střely ze střední vzdálenosti,do vážnějších šancí nepustili.Měli jsme více ze hry a soupeře jsme často dostávali pod tlak.Několik velmi dobrých šancí,které jsme si vypracovali,se Nám ale proměnit nepodařilo.

Úvod druhého poločasu,jsme úplně prospali!

Prvích,několik minut,jsme soupeře nechali hrát a než jsme se stačili vzpamatovat,prohrávali jsme o dvě branky.

Od této chvíle,jsme soupeře začali přehrávat a až do konce zápasu jsme byli lepším týmem.

Po několika gólových šancích to tam konečně padlo a po snížení na 1:2,jsme tlak na branku soupeře,ještě vystupňovali.

V závěru zápasu,jsme otevřeli hru ještě více,ale vyrovnat stav,už se nám nepodařilo.Naopak,z ojedinělého protiútoku,soupeř přidává v samém závěru třetí branku....

Zápas v Blovicích,až na několik minut v úvodu druhého poločasu,byl odehrán z Naší strany velmi dobře.

Branka: Martin Nový