Kategorie: Ročník 2014/2015

Tři body z prvního utkání soutěže starších žáků zůstaly doma.

24.8.2014 SK Kdyně 1920 - FK Staňkov 2:0 (1:0)

SK Kdyně 1920 – FK Staňkov     2 : 0 ( 1 : 0 )

 

 

 

První mistrovské utkání starších žáků v krajské soutěži jsme zvládli, až na počáteční nervozitu s přehledem.

Od prvních minut, bylo jasné, že nás soupeř ze Staňkova přijel porazit.

Tvrdá, agresivní a v prvních deseti minutách i kombinační hra, spojená s naší nervozitou, nám dělala jen menší problémy. Soupeř se ale do šance nedostal.

Po krátkém rozkoukání a přečtení soupeřova stylu hry, který se po deseti minutách změnil v nakopávání míče za obranu, s náběhy jednoho útočníka, se kterým si naše obranná zeď s přehledem poradila, jsme začali soupeře přehrávat kombinačně i rychlostně.

Vytvořili jsme si v prvním poločase šance, které mohly s přehledem zápas předčasně rozhodnout, ale nedařilo se přesně zakončit.

Naštěstí, ve 28 minutě, nachází přesným pasem Zbyněk Mašek mezi obranou nabíhajícího Robina Hranáče, který otevírá skóre zápasu a tím částečně mužstvo uklidňuje.

V druhém poločase, jsme již soupeře, kromě několika průniků osamoceného nakopnutého míče, na naší polovinu  nepustili.

Další řadu šancí k navýšení skóre jsme opět nedokázali proměnit.

Až v 50 minutě, tentokrát po individuálním průniku zakončuje Robin Hranáč a uzavírá konečné skóre prvního mistrovského utkání.

Je třeba připomenout, že jme moc rádi, že se našim klukům nic nestalo, protože desítky zákroků, velmi tvrdě hrajícího soupeře, většinou zezadu a bez míče, byly rozhodčím trestány, ale byli velice nebezpečné, zvláště ve druhém poločase, kdy soupeři již docházely síly.

 

 

 

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU

 

Sestava:

Paroubek Tomáš,Jeřábek Petr,Kolerus Josef,Gondek Patrik,Petrželka Vojtěch,Nový Martin,Hranáč Robin,Barhoň Tomáš,Trumpeš Martin,Jakuš Karel,Mašek Zbyněk,Černý Václav,Jeřábek Tomáš,Kravec Adam,Simeonov David.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.