Kategorie: Ročník 2014/2015

Starší žáci zbourali i Horšovskotýnský beton….

19.10.2014 SK Kdyně 1920 - TJ Dynamo Horšovský Týn 3:1 (0:1)

SK Kdyně 1920 - TJ Dynamo Horšovský Týn     3:1 (0:1)

Na tento zápas s mužstvem z horních pater tabulky krajské soutěže, jsme se moc těšili, ale sen o kvalitní oboustranné hře se rozplynul po úvodních minutách utkání.

Soupeř z Horšovského Týna přijel do Kdyně hlavně bránit a inkasovat co nejméně branek.

Naše dobrá kombinační hra s pohybem po celém hřišti, soupeře dost brzy unavila a po několika spálených brankových příležitostech, včetně nastřeleného břevna, jsme věřili, že toto utkání prohrát nemůžeme.

Bohužel, v závěru prvního poločasu, se soupeř dostal do ojedinělé šance, po hrubce obránce v útočné fázi a tuto nabídnutou šanci využil.

Klasická sprška pro Naše mužstvo, která nebyla první, ale určitě ani poslední….

Poločas prohráváme 0 : 1, z jediného soupeřova překročení Našeho pokutového území.

Poločasová přestávka na domácí lavičce proběhla v naprostém klidu, protože už jsme podobných situací zažili dost na to, abychom se s tímto šokem, co nejdříve vypořádali.

V pozměněné sestavě nastupujeme do druhého poločasu velkým tlakem, který se přibývajícími minutami ještě stupňuje.

Soupeř se stahuje do vlastního obranného pásma kompletně a všichni už dobře víme (kromě fanoušků a ostatních diváků), že tento tlak, ustát nemůže.

Asi po deseti minutách, je soupeřova zeď  prolomena a brankový stav srovnán.

Tlak Našeho mužstva trvá až do konce utkání a v klidu přidáváme ještě další dvě branky, které přesně stačí, na návrat do čela tabulky.