Kategorie: Ročník 2014/2015

Starší žáci zakončili sezonu výhrou

31.5.2015 Slavoj Mýto - SK Kdyně 1920 1:12 (0:5)

Slavoj Mýto - SK Kdyně 1920             1:12 (0:5)    

V posledním zápase této velice úspěšné sezony zajížděli starší žáci do vzdáleného Mýta. Musím říct, že tamní stadion a jeho zázemí je opravdu nádherný. Skvěle připravený trávník a příjemné prostředí dávalo šanci na pohodové zakončení sezony.

Od prvního hvizdu rozhodčího bylo jednoznačně patrné, kdo bude tomuto utkání vládnout a určovat tempo. Mladé mužstvo Mýta se pohybuje na spodních příčkách tabulky s nelichotivým skórem, což bylo na jejich hře patrné. Naproti tomu naši hráči hráli naprosto v klidu s velkou koncentrovaností a to se také projevilo i na konečném výsledku. Nemá smysl rozebírat jednotlivé pohledné akce, protože jich byla spousta a od kdyňských hráčů se toto vyžaduje i v mnohem těžších zápasech. Je spíše škoda, že si kluci v takovémto zápase jak se říká „nezpravili střeleckou chuť“, protože je až s podivem co všechno dokáží staršíci zahodit.

 

Pokud se poohlédneme za touto sezonou, tak musíme jednoznačně konstatovat, že byla opravdu hodně povedená a všichni kluci, kteří nastoupili v zápasech starších žáků, zaslouží maximální pochvalu a uznání. Po loňském postupu z okresního přeboru se
SK Kdyně 1920 začala od úvodních zápasů tlačit i na špičku Krajské soutěže. Konečné druhé místo se ztrátou pouhých tří bodu na první místo a náskokem čtrnácti na třetí je úctyhodné.  Pro mnoho hráčů se stala tato sezona v mnoha případech zlomová a zkušenosti, které kluci nabrali, jsou k nezaplacení. Pevně věříme, že to zúročí i v příštích letech. Hráčům, kteří opouští kategorii starších žáků a odchází do dorostu děkujeme za to, jek náš klub reprezentovali a přejeme jim spoustu úspěchu v téměř dospělé kategorii. Hráče, kteří s námi budou i v další sezoně čeká spousta práce a doufáme, že budou v nastaveném trendu kvalitního a pohledného fotbalu pokračovat.

 

KONEČNÁ TABULKA SEZONY 2014 / 2015

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU

 

BRANKY:
3x
Josef Kolerus

2x Patrik Gondek, Martin Bastl
1x Serhiy Popovych, Vojta Petrželka, Zbyněk Mašek, David Simeonov, Tomáš Barhoň

ASISTENCE:
3x
Vojta Petrželka

2x Martin Bastl, Zbyněk Mašek
1x Josef Kolerus, Martin Nový
                                              

Sestava:
Paroubek Tomáš, Kufner Karel, Kolerus Josef, Gondek Patrik, Bastl Martin, Nový Martin, Barhoň Tomáš, Jakuš Karel, Simeonov David, Černý Václav, Mašek Zbyněk, Petrželka Vojtěch, Kravec Adam, Šup Jan, Kullač Štěpán, Popovych Serhiy.

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.