Kategorie: Ročník 2014/2015

Starší žáci přehráli na domácí půdě Zbiroh

18.4.2015 SK Kdyně 1920 - TJ Město Zbiroh 7:1 (2:1)

SK Kdyně 1920 - TJ Město Zbiroh    7:1 (2:1)

 

Na podzim jsme se Zbirohem hráli v neúplné sestavě a i přes náš značný tlak jsme museli zápas otáčet až v samotném závěru. Tentokrát jsme nechtěli nic takového připustit a do soupeře jsme se hned od začátku pořádně zakousli. Hru jsme měli jednoznačně pod kontrolou a naší převahu jsme také potvrdili dvěmi brankami. Bohužel jsme do poločasu inkasovali po neuvěřitelné chybě obránce, který nahrál přesně, rozběhlému soupeři, jenž se při samostatném nájezdu nemýlil. Nechápu, že se takovýchto hrubek nedokážeme vyvarovat. I přesto, že máme převahu a utkání je pod naší kontrolou uděláme v každém zápase velkou chybu, kterou soupeři trestají. Do budoucna je třeba se těchto minel vyvarovat a získat tak ještě větší jistotu a klid.

 

 

 

Nicméně výsledek hovoří jednoznačně v náš prospěch a pravdivě vypovídá o průběhu zápasu. Nyní je třeba se pečlivě připravit, protože v dalším kole nás čeká velice prestižní souboj ve kterém přivítáme na domácím hřišti Klatovy, které nás na podzim dokázali porazit.

 

 

STŘELCI: 3x Martin Nový, 2x Patrik Gondek, 1x Martin Bastl a Karel Kufner

ASISTENCE: 2x Martin Trumpeš, 1x David Simeonov, Martin Bastl, Zbyněk Mašek

 

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU                                                                                   

Sestava:
Paroubek Tomáš,Kufner Karel,Kolerus Josef,Nový Martin,Barhoň Tomáš,Černý Václav,Mašek Zbyněk,Petrželka Vojtěch,Simeonov David,Bastl Martin,Trumpeš Martin,Gondek Patrik, Kravec Adam,Kullač Štěpán,Oláh Roman,Jakuš Karel.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.