Kategorie: Ročník 2014/2015

Rapid sebral starším žákům bod

2.5.2015 SKP Rapid Plzeň - SK Kdyně 1920 2:2 (1:2) PK 3:4

SKP Rapid Plzeň - SK Kdyně 1920    2:2 (1:2)       PK 3:4

Jestliže jsem v minulém článku psal o naší neproduktivitě a urážení fotbalového boha, tak v tomto zápase jsme na to doplatili ztrátou bodu. Je zajímavé kolik potřebujeme šancí na vstřelení branky. Další patrný problém je to, že se u řady hráčů začíná projevovat velké zápasové vytížení a především ve druhém poločase toho měli někteří opravdu plné zuby. Hráči Rapidu jsou navíc velmi urostlí a silově vyspělí, proto byl zápas velice těžký. Nicméně tvrdím, že pokud bychom dokázali proměňovat vytvořené šance, tak i vytíženější hráči hrají více uvolněně a mají dost času na odpočinek. Na „kdyby“ se ale nehraje a my musíme zapracovat na chybách, které jsou v naší hře patrné.

Co se týče fotbalu, tak utkání to bylo velmi zajímavé se šancemi na obou stranách. Míč jsme měli sice více pod kontrolou, ale soupeř neustále hrozil rychlými útoky. Rapid rozhodně patří mezi ty lepší týmy soutěže a proti nám ukořistil velice cenný bod.
Věřím že se naši hráči z tohoto neúspěchu rychle oklepou naberou další síly, protože hned zítra má řada z nich zápas v rámci střídavého startu.

 

BRANKY:
1x  David Simeonov, Serhiy Popovych
ASISTENCE:
1x Martin Trumpeš, Josef Kolerus

 

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU                                                                              

Sestava:
Kufner Karel, Kolerus Josef, Nový Martin, Černý Václav, Petrželka Vojtěch, Simeonov David, Trumpeš Martin, Gondek Patrik, Bastl Martin, Szmolen Patrik, Oláh Roman, Kullač Štěpán, Radlinger Václav, Popovych Serhiy

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.