Kategorie: Ročník 2014/2015

Jasné vítězství starších žáků v Kasejovicích

11.4.2015 Tj Sokol Kasejovice - SK Kdyně 1920 2:7 (0:4)

V 15 kole KSŽ,zajížděl tým Našich starších žáků do Kasejovic.

Velmi úzké,krátké,tvrdé a hrbolaté hřiště,Nám dělalo od začátku utkání veliké problémy.

Uběhlo asi deset minut,než jsme se dokázali s terénem vyrovnat,zjednodušit a zrychlit hru.

Soupeř Nás ničím zvláštním nepřekvapil.

Na jeho klasickou pralesní hru,založenou na dlouhých nákopech z vlastní obrany , náběhů za Naše obránce a pokusech o získání míče,které ve většině případech končily ztrátou a následným přechodem na deset obránců,jsme zvyklí už od začátku sezóny u řady mužstev...

Skóre zápasu otevřel Martin Trumpeš,který vystihl jeden z mála pokusů soupeře o rozehrávku a zkušeně zakončil.

Po důrazném průniku Patrika Gondeka z levé strany a následném faulu brankáře,zvyšuje na 0 : 2 z pokutového kopu Karel Kufner.

Třetí branku,po pěkné kolmé přihrávce Vojty Petrželky,mezi obránce,přidává z pěkného náběhu opět Martin Trumpeš.

Čtvrtou branku,po střele ze střední vzdálenosti,přidává Patrik Gondek,za asistence Martina Trumpeše.

V druhém poločase,po faulu na Martina Trumpeše,přidává další branku Jan Šup z trestného kopu.

Pro soupeře velmi překvapivý únik,již z obranného pásma,zakončený další brankou,předvedl Josef Kolerus.

Po dalším samostatném průniku zbrklou obranou soupeře,uzavírá skóre zápasu poslední brankou Martin Nový.

Dvě branky,které jsme v druhém poločase inkasovali,byly opět naprosto zbytečné a vyplynuly z nesoustředěnosti,podcenění soupeře i terénu.

Sestava:

Paroubek,Kufner,Kolerus,Nový,Barhoň,Černý,Mašek,Petrželka,Trumpeš,Gondek,Šup,Radlinger,Jakuš.

Doprava:

Hranáč,Petrželka,Jakuš,Nový,Bastl,Mašek,Černý.

Zajímavost:

Velmi zajímavá věc,se přihodila při zpáteční cestě posádce vozidla p.Petrželkové a veliteli vozu p.Červenkovi.

Zřejmě vzhledem k vysoké hladině testosteronu,jedné z nejspolehlivějších navigací,kterou na cestách máme(p.Červenka),došlo v několika případech k selhání....a vozidlo p.Petrželkové a zároveň i vozidlo p.Schleisse,které kopírovalo dráhu se ocitli na místech,která v popisu zpáteční cesty,nejsou vyznačená ani na mapě....Smějící se