Kategorie: Ročník 2014/2015

I přes značně oslabený kádr, přivezli starší žáci tři body i ze Zbirohu

21.9.2014 TJ Město Zbiroh - SK Kdyně 1920 1:2 (0:0)

TJ Město Zbiroh – SK Kdyně 1920     1 : 2 ( 0 : 0 )

 

Již od úvodních minut prvního poločasu, jsme hráli velmi pozorně a většinu času, jsme kontrolovali hru. Vypracovali jsme si i několik brankových příležitostí, které jsme nedokázali proměnit.

Na začátku druhého poločasu jsme začali úplně stejně, jako v prvním a jak už to občas ve fotbale bývá, soupeř ze Zbirohu se dostal do rohu Našeho obranného pásma a po nedůrazu našich obránců, i k první a zároveň i poslední střele na Naší branku v celém utkání, z ostrého úhlu, která skončila za zády špatně postaveného brankáře.

Opět, velmi krutá chvilka pro Naše hráče….

Šance, na vyrovnání, nebo snad i otočení výsledku, po takovém šoku, byla dost malá, tak trenéři přistoupili k výměně několika hráčů na svých postech.

V krátké době došlo k oživení středu zálohy a útočné síly a přicházely i šance. Po dvou, opravdu pěkných kombinačních akcích s náběhem do volného prostoru a přesným zakončením, jsme utkání zaslouženě dotáhli do vítězného konce.

Soupeř ze Zbirohu se ukázal ve velmi dobrém světle. V každém odehraném zápase, jsme se strachovali o zdraví Našich hráčů, ale v tomto případě, se nebylo čeho bát. Soupeř působil velmi fotbalovým dojmem. Bylo vidět, že s mládeží ve Zbirohu se pracuje, tak jak se má.

 

 

 

Že se dá plný bodový zisk oslavit již po ujetí několika kilometrů od Zbirohu, se můžete přesvědčit ve fotogalerii. Samozřejmě, až po výborném obědě…..

 

 

FOTOGRAFIE ZEZÁPASU

 

 

 

 

 

Sestava:

Jeřábek T.,Gondek,Nový,Szmolen,Barhoň,Jakuš,Simeonov, Mašek,Kullač,Kufner,Černý,Chytil,Jeřábek P.,Kravec.

  

Branky:

2x – Chytil

 

Doprava:

Mašek, Jeřábek,Jakuš,Kullač,Kravec,Barhoň.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.