Kategorie: Ročník 2014/2015

I přes střelecké trápení porazili starší žáci Meclov

29.4.2015 SK Kdyně 1920 - ZD Meclov 4:2 (3:1)

SK Kdyně 1920 – ZD Meclov             4:2 (3:1)

 

Tři dny po velmi těžkém zápase s Klatovama přivítali starší žáci na vlastním, dokonale střiženém trávníku Meclov. Podle papírových předpokladů a postavení obou týmů v tabulce to mělo být pro naše hráče spíše oddychovější utkání. Nicméně na to jsme nechtěli spoléhat a vzhledem k poslednímu vzájemnému měření, kdy jsme většinu zápasu obléhali branku soupeře a nakonec jsme přišli o bod, došlo jen k drobným změnám v rozestavení hráčů.

Od prvních minut bylo jasné, kdo bude tahat za otěže zápasu. Kdyňáci hráli tradičně nátlakovou hru s dobrou kombinací, přičemž nás Meclov vlastně ničím nepřekvapil. Na nakopávanou hru za obranu jsme byli připraveni, ovšem drobné potíže nám dělalo samotné vyřešení jednotlivých obranných situací. Myslím, že to bylo zapříčiněné jiným rozestavěním hráčů, kteří se museli popasovat spíše s psychickým, nežli fyzickým tlakem na svou osobu. U mnoha hráčů začíná být patrná specializace na určité posty a pokud jim to trochu překopete, tak začnou být poněkud nervózní, … což je logické…. Toto však nebyl největší problém tohoto utkání. Vše bylo vlastně pod kontrolou, jen s jediným nedostatkem. Totálně jsme vyhořeli střelecky. Doufám, že náš tým neurazil fotbalového boha, protože pokud by po zápase bylo na našem kontě dvouciferné číslo, nemohl by se nikdo ani divit. Velké množství gólovek jsme zahazovali i z takových pozic, „nad kterými se laici diví a odborníci žasnou…“.  Pokud si vzpomeneme na zápas z podzimu, tak tam to bylo podobné. Jsou prostě týmy, proti kterým se vám střelecky nedaří. Naštěstí zápas jsme zvládli a po zásluze si připisujeme další tři body do tabulky. Kluky musím pochválit za nasazení, se kterým do takovýchto zápasů nastupují i přesto, že mnoho z nich má v poslední době i tři mistráky za týden a to je obdivuhodné.

 

BRANKY:
2x  Martin Nový
1x Josef Kolerus, Václav Radlinger

ASISTENCE:
2x Martin Nový
1x David Simeonov

 

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU                                                                                

Sestava:
Paroubek Tomáš, Kufner Karel, Kolerus Josef, Nový Martin, Barhoň Tomáš, Černý Václav, Petrželka Vojtěch, Simeonov David, Trumpeš Martin, Gondek Patrik, Šup Jan, Kravec Adam, Kullač Štěpán, Radlinger Václav,  

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.