Kategorie: Ročník 2014/2015

Mladší žáci zvládli souboj o druhé místo

3.10.2014 SK Kdyně 1920 - Spartak První chodská Klenčí 3:1 (2:0)

SK Kdyně 1920 – Spartak První chodská Klenčí                3:1 (2:0)

 

 

 

V tomto zápase jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo z Klenčí, které se po čtvrtém kole nacházelo v tabulce okresního přeboru mladších žáků před naším týmem. Nutno přiznat, že zaslouženě. Proti předešlým letům se náš soupeř velice zlepšil a už rozhodně nepatří mezi ty horší týmy soutěže. Díky tomu byl tento zápas velice vyrovnaný a myslím, že pro diváky zajímavý. Jestliže jsem se kladně vyjádřil o soupeři, musím bezesporu pochválit naše hráče, kteří se nenechali zaskočit a díky nasazení a dobré týmové hře toto utkání zvládli. Troufám si tvrdit, že naše výkonnost postupně stoupá a naši hráči se zápas od zápasu zlepšují. Je to pro ně vlastně odměna za poctivost a úsilí, které vynakládají při trénincích i zápasech.
Další velkou prověrkou pro naše mladší žáky bude v příštím zápase lídr tabulky z Horšovského Týna. Věřím, že pokud přistoupíme k tomuto utkání zodpovědně a odhodlaně, dokážeme uhrát dobrý výsledek.

 

FOTO ZE ZÁPASU

 

Sestava:
Jeřábek Tomáš, Kullač Štěpán, Szmolen Patrik, Kravec Adam, Lörinz Dominik, Zajíc Petr, Zajíc Pavel, Šup Jan, Josef Praštil, Vojtěch Petrželka

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.