Kategorie: Ročník 2014/2015

Mladší žáci získali s lídrem soutěže bod.

5.6.2015 SK Kdyně 1920 - TJ Dynamo H.Týn A 3:3 (0:3) PK 1:3

SK Kdyně 1920 - Tj Dynamo H.Týn "A"            3 : 3 ( 0 : 3 )  PK - 1 : 3

Velmi ustrašeně a zbrkle,jsme nastoupili do utkání se soupeřem,který v celé soutěži neztratil ani jediný bod.
Někteří hráči nerespektovali pokyny trenéra a vyloženě si dělali na hřišti co chtěli.
Celá obrana hrála zbrkle a nedokázala s klidem,ani rozvahou,řešit ani ty nejjednodušší obranné situace.
Soupeři jsme všechny tři branky,které jsme v prvním poločase inkasovali,vyloženě darovali...
Do druhého poločasu,po změnách v sestavě,nastoupilo úplně jiné mužstvo.
Soupeře jsme od prvních minut začali přehrávat a postupně si vytvářeli čím dál tím větší tlak a tím přicházely i gólové šance.
Ve velmi přijatelném čase,jsme dokázali utkání srovnat na 3 : 3 a následně,trestuhodně zahodili i další stoprocentní šance na otočení výsledku,kdy jsme nedokázali ani z jednoho metru dopravit míč do prázdné branky...
V závěrečném penaltovém rozstřelu,jsme vyhořeli úplně a tak Nám zbyl z tohoto utkání pouze jediný bod.