Kategorie: Ročník 2014/2015

Mladší žáci prohráli v H.Týně

9.10.2014 TJ Dynamo Hošovský Týn "A" - SK Kdyně 1920 4:3 (0:3)

TJ Dynamo H. Týn "A" - SK Kdyně 1920     4:3 (0:3)

Naše kluky čekalo těžké utkání proti prvnímu týmu tabulky Horšovskému Týnu „A“. Na utkání, které se hrálo od 16:00h jsme přijeli až v 15:55h. To pro kluky  znamenalo „rychlá rozcvička a hned do utkání“. I přes to, že kluci měli chvilku na přípravu utkání, tak první polovinu zápasu zvládli na jedničku. Vyhráli ji 0:3. Jenže druhá půle patřila jednoznačně týmu domácích. Ze zápasu, který vypadal na vítězství Kdyňáků se stalo neuvěřitelné drama. Po 20 minutách hry se utkání dostalo do stavu 2:3 a domácí se stále nevzdávali a bojovali do posledních minut. K naší smůle se jim to vyplatilo. Po několika dalších minutách hry domácí srovnali na 3:3. Naši kluci už jen bránili, ale musím podotknout, že dřeli na doraz a neustále se snažili dostat zpět k vedení.  Těsně před koncem utkání se bohužel podařilo domácím skórovat a otočit tak zápas na konečný stav 4:3 a díky tomu získat tři body.