Kategorie: Ročník 2014/2015

Mladší žáci porazili v neúplné sestavě Bělou

7.5.2015 TJ Start Bělá - SK Kdyně 1920 1:5 (0:2)

TJ Start Bělá – SK Kdyně 1920        1:5 (0:2)

V netradičním čase vyjeli mladší žáci k týmu ze spodních příček tabulky. Papírové předpoklady hovořili jednoznačně v náš prospěch a i přesto, že jsme vyrazili v neúplné sestavě, nikdo nepředpokládal jakékoliv komplikace.
Od začátku zápasu jsme měli výraznou převahu, kterou jsme velmi brzy zužitkovali ve vedoucí branku. Po patnácti minutách jsme náš náskok navýšili a mohli jsme naší hru uklidnit. To se bohužel nestalo a na kopačkách našich hráčů byla neustále patrná nervozita. Poločas jsme přesto dohráli bez inkasované branky.


O přestávce se snažili trenéři hráče spíše uklidnit a přesvědčit je aby celou hru zjednodušili. Myslím, že se to podařilo a díky tomu začali kdyňští žáci svůj náskok postupně navyšovat. Konečný výsledek jednoznačně hovoří pro nás, ovšem brankový rozdíl mohl být ještě výraznější. Značné problémy jsme měli v koncové fázi hry kde bylo mnoho situací řešeno zbrkle a nepřesně. To je problém na kterém musíme do příštích zápasu zapracovat, jelikož by to v těžších utkáních mohlo být rozhodující.

 

STŘELCI:
2x Adam Kravec
1x Jan Šup, David Janda, Patrik Szmolen

ASISTENCE:
2x Serhiy Popovych
1x Jan Šup, Adam Kravec

 

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU

SESTAVA:
Lörincz Dominik, Szmolen Patrik, Kravec Adam, Šup Jan, Kullač Štěpán, Zajíc Pavel, Zajíc Petr, Janda David, Popovych Serhiy, Ticháček Lukáš.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.