Kategorie: Ročník 2013/2014

Starší žáci opět nezaváhali

3.5.2014 SK Kdyně 1920 - FK Holýšov 9:2 (6:0)

SK Kdyně 1920 - FK Holýšov 9 : 2 (6:0)


Starší žáci si na své konto připsali další tři body, po té co celkem v pohodě zdolali svého soupeře z Holýšova. O svém vítězství rozhodli už během prvního poločasu, kdy se jim podařilo hned v úvodu vstřelit tři branky. Bylo patrné, že si kluci tento zápas užívají a především po kombinační stránce to byla opravdu pěkná podívaná. Dlouhé křižné nahrávky střídali rychlou kombinaci na jeden dotek a i když došlo z naší strany ke ztrátě míče a soupeři se podařilo zaútočit, dokázali naši obránci celkem bez větších potíží všechny situace řešit. První poločas jsme opravdu hráli s neuvěřitelnou lehkostí za což zaslouží celé mužstvo velkou pochvalu.

Bohužel jsme se možná nechali až příliš ukolíbat jednoznačným vedením, protože do druhého poločasu jsme nevstoupili příliš přesvědčivě. Soupeř zřejmě zjistil, že už nemá v tomto utkání co ztratit a tak začal být mnohem odvážnější a přímočařejší. Odměnou mu za tuto aktivitu bylo vstřelení dvou branek do naší sítě. Víc už jsme ale soupeři nedovolili a poté co Kdyňáci zabrali, převzali vývoj zápasu opět pod svou kontrolu. Přidali jsme další tři branky a uzavřeli konečný výsledek zápasu s celkem jednoznačným skórem. Věřím, že pokud budou hrát naši hráči s takovou chutí a nasazením i v dalších zápasech, budeme i nadále procházet soutěží bez jediné prohry. Samozřejmě, každý zápas je jiný a i ti nejlepší hráči mohou v příštím utkání selhat, takže to chce i nadále makat a zodpovědně se připravovat na každé utkání.

BRANKY:
4 x Robin Hranáč
2x Martin Trumpeš
1x Václav Černý, David Simeonov, Karel Jakuš
ASISTENCE:
3x Martin Trumpeš
2x Robin Hranáč
1x Tomáš Jeřábek, Václav Černý, Patrik Gondek

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU

Sestava:
Paroubek Tomáš, Homolka Zdeněk, Jakuš Karel, Simeonov David, Kufner Karel, Kullač Štěpán, Nečina Adam, Černý Václav, Nový Martin, Trumpeš Martin, Hranáč Robin, Gondek Patrik, Kravec Adam.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.