Kategorie: Ročník 2013/2014

Starší žáci mají formu

19.10.2013 Koloveč - Kdyně 0:8 (0:5)

TJ Slavoj Koloveč - SK Kdyně 1920 0 : 8 (0:5)


Starší žáci mají skvělou formu a potvrdili to i v tomto zápase. Za velmi mlžného a vlhkého počasí jsme se poprvé sešli v kompletní sestavě a i přes to, že měl soupeř několik hráčů v dorosteneckém věku na hřišti to vlastně nebylo poznat. Celý zápas se hrál na polovině Kolovče a náš soupeř dokázal vystřelit na naši branku pouze třikrát, ale pokaždé bez vážnějšího ohrožení. Kluci se museli vyrovnávat především s faktem, že hrají do uzavřené obrany a nebude tak snadné se dostat do zakončení. Musím uznat, že mě mile překvapilo s jakou lehkostí a pohodou dokázali Kdyňáci od začátku zápasu kombinovat. Soupeři vlastně nepůjčovali balón a ten, pokud se ho zmocnil, dokázal pouze odkopnout. Naši obránci nenechali soupeře ani pořádně zpracovat míč, což vedlo k viditelné nechuti většiny kolovečských hráčů o větší odpor. Směrem k brance soupeře jsme byli velmi aktivní a jedna pěkná akce střídala druhou. Do poločasu dokázali staršíci nasázet pět branek a vlastně tak rozhodi o osudu tohoto utkání. Po výměně stran tempo ze začátku trochu opadlo, ale je pochopitelné, že hledat motivaci k lepšímu výkonu v takto jednoznačném zápase je velmi těžké. I přesto dokázali naši mladíci přidat další tři branky a to ještě mnoho tutovek neproměnili.
Troufám si s určitostí tvrdit, že se tato soutěž stala jasnou záležitostí pro kdyňské hráče a soupeři se už pouze snaží neobdržet výraznější debakl. Je to velká škoda, že není větší konkurence, protože jediní kdo vytváří tlak na hráče jsou trenéři ... (ti ale nebudou spokojeni nikdy ...)

BRANKY:
1.POLOČAS
0:1 Vojta Benda jak je zvykem chytrým lobem z hranice velkého vápna přes brankáře
0:2 Vojta Petrželka po náběhu mezi dva obránce a přesné kolmici od Vojty Bendy
0:3 Opět Vojta Petrželky po centru od Robina z pravé strany
0:4 Eso po narážečce s Jožinem
0:5 Trumpíno po obvyklé kombinaci s Robinem

2.POLOČAS
0:6 Robin, kterému tentokrát oplatil gólovou nahrávku Trumpíno
0:7 Petr Jeřábek, který využil důrazu Trumpína v pokutovém území
0:8 Robin po chybě soupeře a několika kličkách, kterými se dostal do zakončení

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU


Sestava:

Paroubek Tomáš, Homolka Zdeněk, Hranáč Robin, Benda Vojtěch, Kolerus Josef, Trumpeš Martin, Nový Martin, Petrželka Vojtěch, Černý Dominik, Jeřábek Tomáš, Jeřábek Petr, Jakuš Karel, Chytil Jozef, Barhoň Tomáš

Doprava na zápas:
Benda, Kolerus, Petrželka, Jeřábek, Hranáč

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.