Kategorie: Ročník 2013/2014

Starší žáci jsou jasným lídrem soutěže

2.11.2013 Holýšov - Kdyně 1:8 (0:5)

FK Stafin Holýšov - SK Kdyně 1920 1 : 8 (0:5)

Jako lídr okresního přeboru starších žáků jsme zvládli i poslední utkání podzimu a svému soupeři jsme nedali téměř žádnou šanci. Po polovině soutěže mají staršíci plný počet bodů a skvělé skóre 54:5, což hovoří o jasné dominanci v soutěži. Ta byla patrná i v tomto zápase a nebýt drobného zaváhání v druhé půli, mohli jsme zápas dokončit s čistým štítem. Pravdou je, že momentálně nemáme v této soutěži soupeře a všechny týmy, které proti nám hrají, se snaží inkasovat co nejméně branek, protože velká část zápasů se odehrává na polovině soupeřů. Myslím, že o vítězi soutěže je již rozhodnuto a je jen škoda, že není větší konkurence, protože je občas velice těžké motivovat naše hráče ještě k lepším výkonům. I v tomto zápase jsme předvedli velmi pohledný fotbal se spoustou akcí, na které je radost se dívat. K samotnému zápasu není vlastně co dodat, protože převahu jsme měli jasnou a drobné zaváhání v druhé půli ze kterého jsme obdrželi branku, pramenilo z menší koncentrovanosti, jelikož zápas byl v té době vlastně rozhodnutý.
Na kompletní zhodnocení tohoto zápasu a celého podzimu dojde příští týden na závěrečné, kam jsou všichni rodiče a hráči srdečně zváni.

BRANKY:

1.POLOČAS
0:1 Vojta Benda střelou levou nohou z hranice vápna po přihrávce od Robina Hranáče
0:2 Vojta Petrželka po samostatném nájezdu do kterého ho vyslal opět Robin
0:3 Robin po samostatném sólu a nahrávce od Vojty Petrželky
0:4 Vojta Petrželka po krásném náběhu do nájezdu a velice chytré kolmici od Vojty Bendy
0:5 Vojta Benda po přihrávce od Tomáše Jeřábka

2.POLOČAS
0:6 Vojta Petrželka dovršil svůj hetrick střelou po odraženém míči a důrazu Patrika Gondeka
1:6 Soupeř snižuje po drobném zaváhání v obranné činnosti
1:7 Dominik Černý po chytré nahrávce za obranu od Trumpína
1:8 Tomáš Jeřábek po přesném Trumpínovo pasu