Kategorie: Ročník 2013/2014

Další výhra starších žáku

15.9.2013 Kdyně - Domažlice B 5:0 (3:0)

SK Kdyně 1920 - Jiskra Domažlice B ..............5:0 (3:0)


Starší žáci odehráli před domácími diváky velmi kvalitní utkání okořeněné naprosto jednoznačným a zaslouženým vítězstvím. I přesto, že z důvodu nemoci mnoha hráčů byla sestava nekompletní a na pomoc muselo přispěchat i více mladších žáků než obvykle, byl výkon celého týmu přesvědčivý. Domažlické béčko je tvořeno děvčaty, která jsou o tři až čtyři roky starší nežli naši kluci a tak byl pro ně zápas v mnoha případech velice složitý. Kdyňští žáci si se vším poradili skvěle a soupeři povolili jen několik ojedinělých náznaků šancí v celém utkání. Hra jako taková byla bez větších nedostatků, ovšem v koncovce to bylo poněkud slabší a mnoho hráčů si vylámalo zuby v individuálním zakončení. Pokud by se proměnila alespoň třetina všech možností ke skórování, byl by výsledek mnohem zajímavější. Je vidět, že je ještě spousta věcí, které se musí rapidně zlepšit, protože v jiných zápasech by nás tyto neproměněné šance mohly mrzet.
Starší žáci jsou po dvou zápasech stoprocentní a tak jim přejeme, aby v tomto trendu pokračovali i nadále a dělali tak dobré jméno kdyňskému fotbalu.

BRANKY:

1.POLOČAS
1:0 Trumpíno (bohužel jsme nezaznamenali asistenci)
2:0 Trumpíno z trestného kopu po faulu na Tomáše Barhoně.
3:0 Do třetice Trumpíno pěknou střelou z voleje přímo do šibenice, když mu před tím poslal nadýchaný centr přímo na nohu Karel Jakuš.
2.POLOČAS
4:0 Tomáš Barhoň pohotovou dorážkou po neproměněné penaltě Esíčka. Pokutový kop se kopal po faulu na Patrika Gondeka.
5:0 Jožin po samostatném nájezdu a přihrávce od Tomáše Barhoně.


FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU

Sestava:

Paroubek Tomáš, Kolerus Josef, Nový Martin, Kravec Adam, Trumpeš Martin, Jakuš Karel, Chytil Jozef, Gondek Patrik, Barhoň Tomáš, Černý Dominik, Černý Václav

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.