Kategorie: Ročník 2013/2014

Starší žáci pomáhali dorostu v Lubech

12.4.2013 TJ Start Luby - SK Kdyně 1920 3 : 3 ( 3 : 2 ; PP 4 : 3 )

Protože, se dorost stále nedokáže sejít na zápas v dostatečném počtu, požádali jsme starší žáky o pomoc.
    Hráči a trenéři dorostu tímto děkují za ochotu hráčů a vstřícnost trenérů – DĚKUJEME.

Sestava : Belanec T., Černý D., Havel Jan, Hranáč R., Chytil J., Janda D., Janík M., Jehlík M., Kováč Z., Novotný P., Nový M., Šulai M., Toman P., Trumpeš M., Vávra R., Zíma O.,
      Omluveni : Benda V., Cingroš P., Havel M., Havel N.,
      Zranění, nemoc : Havel Jos., Červenka K., Frank D.
      Neomluveni : Toman M., Popadyuk O., Krásnický Z.

Soupeř vstoupil do zápasu velmi aktivně. V druhé minutě zápasu po chybě v naší obrané řadě se ujímá vedení 1 : 0.
    Náš začátek je více než rozpačitý. Nemůžeme se fotbalově srovnat a tak soupeř za chvilku vede již 2 : 0.
    Po celý první poločas si nedokážeme vytvořit ( vykombinovat ) žádnou gólovou příležitost ze hry.
    Soupeř poměrně hodně zbytečně fauluje, a díky dobře vycentrované pravé kopačce kapitána se nám daří z přímých volných kopů kontrovat a držet přijatelný výsledek.

Druhý poločas byl zcela odlišný. Náš tým měl více ze hry, tlačil soupeře, vytvářel si gólové příležitosti.
    Bohužel své šance ze hry neproměňuje a tak vyrovnání přišlo opět z volného přímého kopu.
    Soupeře jsme ve druhé půli vymazali, byli jsme lepší, ale na vítězství v zápase to nestačilo.
    Soupeřovi také pomohl delegovaný rozhodčí, který neodpískal dva pokutové kopy ( za ruku a podkopnutí našeho hráče ) a když už jsme skórovali tak zase pro údajný ofsajd gól neplatil.
    Pohled trenérů :
    Fotbalovost "staršíků" na hřišti vyčnívala a jejich nízký věk neměl pro jejich fotbalový výkon žádný vliv. Kluci byli na hřišti vidět a byli hodně platní.
    Škoda, že jsme nedokázali zužitkovat alespoň jednu z několika vypracovaných gólových příležitostí v druhém poločase.