Kategorie: Ročník 2013/2014

Dorost vybojoval bod s lídrem krajské soutěže.

16.11.2013 SK Kdyně 1920 - TJ Sokol Mochtín 3 : 3 ( 0 : 1 ; PK 4 : 5 )

Na poslední utkání podzimní části krajské soutěže dorostu přijel lídr z Mochtína.
    Mochtínský dorost je všeobecně považován za favorita soutěže - v loňské sezóně soutěž vyhrál a v dosavadním průběhu letošní sezóny tabulku vede.

Sestava : Belanec T., Benda V., Havel Jan, Havel N., Janda D., Janík M., Kováč Z., Novotný P., Toman P., Vávra R., Zíma O.,
      Omluveni : Toman M., Jehlík M., Cingroš P., Frank D., Havel M.,
      Zraněni : Havel Jos., Popadyuk O., Červenka K.,

K zápasu jsme nastoupili v sestavě, která se díky omluvenkám a zraněním vygenerovala sama. Jako již několikrát můžeme říci škoda. Soupeř přijel se sedmnácti hráči, pravidelně střídal, držel po celý zápas vysoké tempo a bylo vidět, že zápas nikterak nepodcenil a přijel si pro plný počet bodů.
    Naši hráči však nehodlali zápas odevzdat. Dřeli od začátku do konce, bojovali, v zápase ukazovali své fotbalové srdíčko. Bylo až neuvěřitelné sledovat, kde naši hráči berou sílu a stačí v nasazeném tempu soupeři.

Prvý poločas jsme prohráli 0 : 1. V poli jsme předváděli vyrovnanou partii, nevyužili naše vypracované gólové příležitosti a náš gólman byl bezchybný. Soupeř zužitkoval standardní situaci, ve které jsme bohužel nedokázali pokrýt jednoho hráče soupeře.
    Druhý poločas přinesl více gólových příležitostí a tím zákonitě více branek.
    Naši kluci makali a dokonce dokázali nepříznivý výsledek otočit. Stav 0 : 1 z prvého poločasu se postupně měnil na 1 : 1; 2 : 1; 2 : 2; 3 : 2 a na konečných 3 : 3.
    Pozorní fandové si zajisté všimli, že Tomáš konečně při zápase neudělal kličku do hráče :-) …… 2:1.

Pohled trenérů :
    Z našeho pohledu získaný bod má velkou cenu.
    Znovu se ukázalo, že skutečně dokážeme hrát vyrovnané partie s týmy, které patří tabulkově v kraji k nejlepším.
    Znovu se ukázalo, že nemusíme být v nejsilnější sestavě, abychom odehráli velmi dobré utkání.
    Znovu se ukázalo, že záleží na nasazení každého hráče a vůli fotbalově bojovat jeden za jednoho.
    Bravo hoši ... v tomto utkání jste předvedli skutečně vše, co po vás v zápasu chceme. Gratulujeme, tleskáme :-) váš přístup k zápasu byl vzorový, ukázkový !
    Hoši ... poslední dva zápasy byly tak, jak mají vypadat. Proste jezdit „po prdeli“ do poslední minuty.