Kategorie: Ročník 2013/2014

Dorost v Blovicích předvedl jeden z nejlepších výkonů podzimu.

9.11.2013 Sokol Blovice - SK Kdyně 1920 4 : 3 ( 3 : 2 )

Body z Blovic dorost nepřivezl i když s pátým týmem tabulky předvedl jeden z nejlepších výkonů podzimu.
    Znovu kluci prokázali, že pokud se sejdou a jdou si zahrát s chutí, dokážou hrát vyrovnaný fotbal s týmy, které okupují přední příčky tabulky. K zisku bodu ( bodů ) nám schází zkušenost z vyšší soutěže a důraz v soubojích jeden na jednoho.

Sestava : Belanec T., Benda V., Cingroš P., Frank D., Havel Jan, Havel M., Havel N., Janda D., Janík M., Kováč Z., Toman P., Vávra R., Zíma O.,
      Omluveni : Toman M., Jehlík M.,
      Zraněni : Havel Jos., Popadyuk O., Červenka K., Novotný P.,

V prvém poločase jsme si zvykali na důraz soupeře v soubojích, na jeho rychlý přechod do útoku a na zapojení všech jeho hráčů do kombinace.
    Bohužel, než jsme se postačili přizpůsobit, prohrávali jsme. Nejdříve 1 : 0, pak 2 : 1 a následně 3 : 1.
    Pravdou je, že důrazný styl soupeře přinesl několik rozhodčím odpískaných faulů. Díky nim jsme do konce poločasu dokázali snížit na rozdíl jedné branky 3 : 2.
    Ve druhém poločase jsme již neměli se hrou soupeře výraznější problém. V kabině kluci pochopili, že důraz soupeře musí akceptovat a ukázat, že nejsme "bábovky", které si s tvrdším stylem hry neporadí.
    Naše hra šla nahoru a výsledkem bylo vyrovnání na 3 : 3. Všichni hráči bojovali, hráli s velkým nasazením a nadále jsme předváděli hru našich možností.
    Bohužel soupeři se povedlo v druhém poločase vstřelit jednu branku, která byla vítězná.

Pohled trenérů :
    Za sobotní fotbalové nasazení a bojovnost, za nesložení zbraní při nepříznivém výsledku zaslouží všichni hráči pochvalu.

Další zápas :
SO 16.11.2013 - TJ Sokol Mochtín od 13.30hodin. Sraz na hřišti ve 12.30.
Poslední zápas podzimní části sezóny ( mimochodem zápas s prvním týmem tabulky, který v loňské sezóně Krajskou soutěž vyhrál ).