Kategorie: Ročník 2013/2014

Dorost těsně prohrál první zápas jara.

22.3.2013 SK Kdyně 1920 - FC Dynamo Horšovský Týn 2 : 3 ( 2 : 2 )

Ve velmi příznivém počasí po prvním jarním mistrovském zápase nás těsná prohra mrzela.

Sestava : Belanec T., Benda V., Cingroš P., Frank D., Havel Jan, Havel N., Janík M., Kováč Z., Novotný P., Toman P., Vávra R., Zíma O.,
      Omluveni : Krásnický Z.
      Zranění, nemoc : Havel Jos., Janda D., Jehlík M., Červenka K.,

Zápas byl po celou dobu hodně vyrovnaný. Na obou stranách si hráči vypracovali několik brankových příležitostí. Úspěšnost jejich proměnění však byla třicetiprocentní.
    Soupeř se ujal vedení. Kluci pak přidali a mírnou optickou převahu proměnili ve vedení 2 : 1. Do konce prvého poločasu jsme ovšem vedení neudrželi a tak se odcházelo do kabin za stavu 2 : 2.
    Oba inkasované góly padly po přímočaré akci, když záložníci soupeře proměnili náběh z druhé vlny a zužitkovali přesnou přihrávku po zemi do jejich náběhu.
    Druhý poločas už byl více boj než pohledný fotbal a bohužel našemu dorostu se na rozdíl od soupeře nepodařilo žádný gól přidat.

Pohled trenérů :
    Lepší výsledek než jsme uhráli na podzim.
    Bohužel, v tak úzkém hráčském kádru je absence hráčů znát a nutí nás improvizovat.
    Při naší nesehranosti plynoucí z neúčasti většiny hráčů na tréninku, pak zápasová bojovnost na soupeře nestačí.
    Pro nás nepochopitelné, že se někteří hráči nedokážou omluvit – ve vašem věku pánové je to nezodpovědnost.