Kategorie: Ročník 2013/2014

Výkon mladších žáku nestačil na Staňkov

14.9.2013 Kdyně-Staňkov 2:5 (1:2)

SK Kdyně 1920 - FK Staňkov, o.s. 2:5 (1:2)


Z důvodu mnoha nemocí jsme nastoupili v nekompletní sestavě proti velmi silnému soupeři ze Staňkova. Mladší žáci nemají bohužel stabilního brankáře a tak se mezi tři tyče postavil Vašek Černý, jehož golmanský výkon byl opravdu skvělý a mnohokrát tým podržel. Staňkovští mají stabilní kádr, který spolu hraje již delší dobu což je jejich veliká výhoda. Mnoho našich kluků začalo „kopat do míče" teprve v letošním roce a tak se náš tým prozatím pomalu sehrává a stabilizuje. I přesto podali mladší žáci úctyhodný výkon a dlouho hráli se svým soupeřem alespoň výsledkově vyrovnané utkání. Bohužel druhou branku jsme dostali z jasného ofsajdového postavení soupeřovo hráčů což napomohlo k uklidnění staňkovských fotbalistů, kteří byli do té doby pod značným tlakem. Našim hráčům se podařilo snížit do poločasu na jednobrankový rozdíl, po té co Adam Kravec vyslal dlouhým pasem do protiútoku Patrika Gondeka, který svůj nájezd bezpečně proměnil. Ve druhém poločase nám soupeř vstřelil další tři ranky a nám se podařilo pouze korigovat výsledek po té, co se premiérově zapsal do listiny střelců Dominik Lörincz díky jeho rychlosti a bojovnosti. Je třeba přiznat, že po herní a technické stránce nás v tomto utkání soupeř přehrával a je vidět, že náš tým má před sebou ještě mnoho práce a dřiny.


Závěrem bych rád pochválil všechny hráče za nasazení a poctivost s jakou k tomuto utkání přistoupili. Věřím, že v budoucnu se budeme neustále zlepšovat a dobré výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.


FOTO ZE ZÁPASU

Sestava:
Barhoň Tomáš, Gondek Patrik, Málek Vladimír, Černý Václav, Radlinger Václav, Kufner Karel, Kravec Adam, Šup Jan, Szmolen Patrik, Lörincz Dominik

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.