Kategorie: Ročník 2013/2014

Upracované vítězství mladších žáků

5.10.2013 Klenčí - Kdyně 1:2 (0:2)

Spartak 1.chodská Klenčí - SK Kdyně 1920 1:2 (0:2)

Velmi upracované tři body si připsali do tabulky po tomto utkání mladší žáci SK Kdyně. Začátek zápasu se nevyvíjel špatně a po vstřelení první branky se zdálo, že kluci budou vývoj zápasu kontrolovat. Vše fungovalo, hráči bojovali a snaha byla patrné z každého pohybu. Navíc se nám do poločasu podařilo navýšit náskok, takže nebylo čeho se obávat. Bohužel po změně stran jsme začali kupit více chyb a jednu takovou soupeř potrestal snížení skóre na rozdíl jedné branky. Kdyňští hráči najednou přestali hrát, nervozita přibývala a děvčata v týmu soupeře našim mladíkům občas pěkně zatápěla. Navíc se nám přestávalo dařit i kombinovat a mnoho hráčů řešilo akce týmu spíše individuálně. Nicméně zápas jsme nakonec zvládli a já doufám, že si kluci z tohoto zápasu vzali ponaučení a v příštím utkání, ve kterém jedeme na hřiště do Horšovského Týna, podají mnohem lepší výkon nežli v druhém poločasu tohoto zápasu.

BRANKY:
0:1 Patrik Gondek po přihrávce od Adama Kravce a dlouhém sólu přes polovinu hřiště
0:2 Patrik Gondek tentokrát od přiťuknutí od Tomáše Barhoně