Kategorie: Ročník 2013/2014

První body mladších žáků již v druhém utkání soutěže!

21.9. 2013 Blížejov - Kdyně 1:12 (0:4)

Sokol Blížejov - SK Kdyně 1920 1:12 (0:4)

Sobotní poledne v Blížejově přineslo mladším žákům první body v novém soutěžním ročníku.
Z velké části uzdravený tým SK Kdyně měl od prvních minut herní převahu,kterou v prvním poločase korunoval čtyřmi brankami.
Druhý poločas jsme začali velmi špatně.Kluci se přizpůsobili zajímavé hře soupeře(hurá za míčem),přestali kombinovat a výsledkem bylo snížení na 1:4.
Po několika minutách od obdržené branky,začali kluci zase hrát to co mají a hlavně umí a zbytek utkání jsme dohráli s velkým přehledem a přidali ještě osm branek.
Největší slabina:neproměňování vyložených šancí!
Za zmínku stojí vynikající výkon bratrů Jeřábků,Dominika Lörincze a na dvakrát neproměněná penalta Vládi Málka.