Kategorie: Ročník 2013/2014

Mladší žáci porazili Horšovský Týn!

11.10.2013 FC Dynamo H.Týn - SK Kdyně 1920 0:2 (0:1)

Stává se pomalu a jistě tradicí,že v Horšovském Týně narazíme na soupeře vysoké kvality.

V dnešním utkání se to opět potvrdilo.

Mladší žáci SK Kdyně se poprvé v této sezóně sešli v kompletní sestavě a bylo to znát od prvních minut zápasu.

První poločas se hra přelévala z jedné strany na druhou,s řadou pohledných kombinačních akcí a šancí na obou stranách,což se muselo divákům moc líbit.Naštěstí se Nám jednu podařilo proměnit a skórování soupeře jsme dokázali zabránit.A tak se do kabin odcházelo spokojeně....

Druhý poločas byl z naší strany ještě kvalitnější.Vyvarovali jsme se drobných chyb z prvního poločasu a soupeře jsme většinu druhého poločasu dostávali pod tlak,který vyvrcholil druhou naší brankou.

Za tohoto stavu,po několika minutách,jme měli možnost skóre navýšit po odpískání pokutového kopu,ale Vašek Radlinger,k tomuto zodpovědnému činu určený,byl proti a pokutový kop nasměroval přesně do náruče domácího brankáře a tak jsme zatím nejlepší utkání podzimu s dvoubrankovým vedením ukončili.

Pochvalu zaslouží všichni hráči,za snahu,bojovnost a zodpovědnost do poslední minuty utkání.

Kritika směřuje pouze na trenéra,který zapoměl ve Kdyni fotoaparát,takže je to první a všichni doufáme že i poslední utkání bez fotodokumentace...

Sestava:

Černý Václav,Barhoň Tomáš,Gondek Patrik,Petrželka Vojtěch,Kullač Štěpán,Jeřábek Petr,Jeřábek Tomáš,Radlinger Václav,Kufner Karel,Kravec Adam.

Branky:

Petrželka -  asist.- Gondek

Kravec - asist. - Černý


Doprava:

Černý,Barhoň,Petrželka,Jeřábek,Radlinger,Kravec.


print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.