Kategorie: Ročník 2013/2014

MLADŠÍ ŽÁCI - po podzimu nejhůře třetí !!!

19.10.2013 Kdyně - Mrákov B 6:0 (1:0)

SK Kdyně 1920 - TJ Sokol Mrákov B 6:0 (1:0)


Po předešlém velmi obtížném, ale pro nás dobře odehraném zápase nás čekal neméně těžký soupeř, který se nás snažil v tabulce předskočit. První poločas byl z naší strany velice rozpačitý a hra obou týmů byla vyrovnaná s minimem šancí na obou stranách. Hodně se bojovalo, ale zároveň vázla kombinace u obou mužstev. Hráči mnohokrát až příliš zmenšovali hřiště namísto hledání volných prostorů a zjednodušení hry. Trenéři se sice snažili hráče nasměrovat, ale ne vždy se to dařilo. Pokud jsme se nedokázali prosadit ze hry, povedlo se nám to po velmi dobře sehrané standartní situaci (rohovém kopu) ze které se nám podařilo vstřelit úvodní branku zápasu.

Do druhého poločasu vstoupili kdyňští mladíci o poznání lépe a díky zjednodušení hry a využívání hráčů ve volných prostorech, začali zápas postupně ovládat. Kombinace se zpřesnili a díky tomu se nám dařilo pozvolna navyšovat náskok. I přes konečný výsledek si myslím, že soupeř hrál velmi dobrý fotbal a pro naše hráče to bylo těžké utkání. Kdyňáci se s tím však popasovali na výtečnou a zaslouženě tak získali další tři body. Skvělé je, že mladší žáci skončí po podzimní části nejhůře třetí a to je výborná pozice do jara. Věřím, že v zimní přípravě se všichni hráči ještě zlepší a na jaře bude Kdyně mnohem silnější. Samozřejmě záleží především na samotných hráčích, jak přistoupí k tréninku a snaze vymačkat ze sebe to nejlepší.

BRANKY:
1.POLOČAS
1:0 Tomáš Jeřábek po rohovém kopu Patrika Gondeka

2.POLOČAS
2:0 Tomáš Jeřábek důraznou dorážkou po střele Adama Kravce
3:0 Adam Kravec střelou levou nohou a následné teči obránce soupeře
4:0 Patrik Gondek po pohotové nahrávce od Štěpána Kullače
5:0 Zaslouženě Štěpán Kullač dorážkou po střele Vojty Petrželky
6:0 Patrik Gondek díky své bojovnosti a drazu

FOTO ZE ZÁPASU

Sestava:
Gondek Patrik,Barhoň Tomáš,Kullač Štěpán,Jeřábek Petr,Jeřábek Tomáš,Málek Vladimír,Černý Václav,Radlinger Václav,Kufner Karel,Nečina Adam,Szmolen Patrik,Lorincz Dominik,Šup Jan, Petrželka Vojtěch,Kravec Adam

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.