Kategorie: Ročník 2013/2014

Mladší žáci odehráli výborné utkání v Mrákově

10.5.2014 Sokol Mrákov A - SK Kdyně 1920 0:0: (0:0) PK 4:2

Sokol Mrákov A - SK Kdyně 1920 0:0 (0:0) PK 4:2


Po velmi těžkém utkání ve Staňkově jsme po dvou dnech odjeli k neméně těžkému zápasu do Mrákova. Od začátku bylo patrné, že kluci mají do fotbalu chuť a chtějí svého rivala z Mrákova porazit. V prvním poločase se hrál velmi otevřený fotbal na obou stranách, ovšem jen s několika vyloženými šancemi. Hra se odehrávala spíše uprostřed hřiště a díky horšímu přechodu do útoku u obou týmů byly šance spíše takovými náznaky. Hra byla vyrovnaná a šanci na výhru měl každý z týmů. V poločasové přestávce se trenéři snažili upřesnit některé úkoly jednotlivým hráčům ve snaze zefektivnit naší hru.


Musím všechny mladšíky pochválit, protože v druhé půli kluci makali na maximum a to co jsme po nich o přestávce chtěli, se snažili bezezbytku splnit. Naše hra se zlepšila a rázem jsme soupeře začali přehrávat. Myslím, že druhý poločas jsme byli lepším týmem, bohužel bez konečného efektu. Střílení branek je pro nás stále velkým problémem i přesto, že se tomuto při tréninku velmi často věnujeme. Je pravdou, že hráčům neustále připomínáme to, že výsledky jsou pro nás až na druhém místě, protože prioritou je především předváděná hra. Ta byla opravdu dobrá na velkou pochvalu a věřím, že i zakončení postupně zlepšíme.

Z výsledku je patrné, že žádnému týmu se nepodařilo během hry vstřelit branku, takže o rozdílový bod se bojovalo při pokutových kopech. Bohužel stejně tak, jak se trápíme v zakončení, dopadla i tato disciplína.

FOTO ZE ZÁPASU

Sestava:
Gondek Patrik, Kullač Štěpán, Jeřábek Petr, Jeřábek Tomáš, Málek Vladimír, Černý Václav, Kufner Karel, Szmolen Patrik, Kravec Adam, Barhoň Tomáš, Petrželka Vojtěch, Lörinz Dominik

Doprava na zápas:
Kullač, Kufner, Trumpeš, Hranáč, Jeřábek, Černý

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.