Kategorie: Ročník 2013/2014

Mladší žáci bojovali, ale na Staňkov to nestačilo

8.5.2014 FK Staňkov - SK Kdyně 1920 4:1 (3:0)

FK Staňkov - SK Kdyně 1920      4:1 (3:0)


Po úvodním kole se mladší žáci připravovali na dvojici velmi těžkých zápasů hraných v krátkém časovém rozmezí. Dnes jsme zavítali do Staňkova, který už dlouhodobě produkuje velmi kvalitní fotbal a hned v sobotu odjíždíme na hřiště lídra soutěže. V zimní přestávce jsme odehráli se Staňkovem přátelské utkání a nutno přiznat, že to z naší strany byl velký propadák. Nicméně soupeře jsme znali a v tomto zápase jsme měli co oplácet. Bez jednoho hráče jsme byli v té nejsilnější sestavě s odhodláním poprat se o body. Zápas byl velmi bojovný a myslím si, že i kvalitní, protože tentokrát jsme Staňkov nepouštěli tolik do hry a velmi často jsme hrozili z protiútoků. Kluci hráli opravdu velmi dobře a i přesto, že byl soupeř o něco fotbalovější, bylo patrné, že měl v určitých fázích zápasu velké starosti s naší houževnatostí. Bohužel jsme ale doplatili na naše chyby, které dokázali žáci ze Staňkova trestat. Oproti tomu v zakončení se nám moc nedařilo a vyložené šance jsme zahazovali. Díky kvalitě soupeře jsme nedokázali tak přesně kombinovat a v naší hře vznikalo mnoho nepřesností, které nás stáli spoustu sil. I přesto jsme chvílemi zatlačili Staňkov před vlastní branku a v ten okamžik byla nervozita soupeře patrná. Myslím, že pokud by se klukům podařilo nějakou ze šancí proměnit, dostal by zápas jiný náboj a je známe, že i sebelepší tým, který je pod tlakem dokáže snadno chybovat.


Především druhý poločas se hrál ve velkém tempu a šance se střídali na obou stranách. Naší aktivitou jsme si vytvořili mnoho šancí a po jedné z nich se nám podařilo vstřelit branku. Té předcházela pěkná kombinace mezi hráči na jejímž konci nahrával na branku Václava Černého, Patrik Gondek. Bez ohledu na výsledek se naši hráči nemusí za dnešní výkon stydět a pokud ještě zlepšíme koncovku bude příští zápas velice zajímavý. Věřím, že v klubu vládne bojovný duch a na Mrákov se dobře připravíme. Dnes nezbývá nic jiného, než soupeři pogratulovat a s chutí se vrhnou do dalších zápasů.

FOTO ZE ZÁPASU

Sestava:
Gondek Patrik, Kullač Štěpán, Jeřábek Petr, Jeřábek Tomáš, Málek Vladimír, Černý Václav, Kufner Karel, Szmolen Patrik, Kravec Adam, Barhoň Tomáš

Doprava na zápas:
Trumpeš, Jeřábek, Kravec, Černý, Szmolen

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.