Kategorie: Ročník 2012/2013

Vybojovaná remíza dorostu v odloženém zápase potěšila !

článek vložen
7.6.2013 Spartak Klenčí p/Č. - SK Kdyně 1920 2 : 2 ( 2 : 0 ) PP 3 : 4

Hráči dorostu ukázali fotbalovou bojovnost a dokázali urvat dva body po nepříznivém poločasovém výsledku.

Soupeř k odloženému zápasu nastoupil v kompletní sestavě, dle domácího trenéra tak „nabití“ letos ještě nehráli.
    Jak už bývá v Klenčí tradicí rozhodčí byl opět "nestranný" a tak soupeř měl o jednoho hráče na hřišti více !

Sestava : Krásnický Krása Zbyněk, Janda Džanda Dominik, Cetl Stanley Stanislav, Havel Pepíno Josef, Jehlík Mírass Miroslav, Belanec Tom Tomáš, Kováč Zbyněk, Toman Petr, Havel Honza, Novotný Peter, Sokol Sokolík Jan, Vávra Roman, Zíma Ondra, Šulai Šulín Martin, Toman Márty Martin, Frank Dominik,
      Omluveni :
      Zraněni : Miroslav Janík, Olex Popadyuk,

První poločas jsme prohráli 2 : 0, když domácí proměnili dvě ze svých tří šancí. Náš tým však nedokázal proměnit ani jednu z pěti.
    Do druhého poločasu vstupujeme s odhodláním s výsledkem něco udělat. Bohužel navazujeme na zahazování šancí z prvého poločasu. Nezbývalo nic jiného, než zamíchat sestavou a tak jsme posunuli Ondru na hrot vedle Tomáše a na stopera jsme stáhli Zbyňka.
    Tento tah se ukázal jako účinný a postupně soupeřovi začal docházet dech. Soupeř, který vycítil že nám přestává herně stačit nasadil zdržovací taktiku. Polehával po hřišti, jedna křeč za druhou. Rozhodčí domácím toleroval a naše útoky neustále přerušoval.
    Přichází snížení na 1 : 2 - Ondra zatahuje balon po pravé straně a přesnou přihrávkou po zemi předkládá 100% šanci Mártymu.
    Naše snaha o vyrovnání se zvyšuje, soupeř začal pouze bránit a odkopávat získané míče. Kluci však nepřestávají a soupeře neustále tlačí.
    Druhá naše branka přichází v samotném závěru. Zaslouženě vyrovnává Tomáš Belanec.
    Po nerozhodném výsledku jdeme na penalty. Havel Jan - soupeř chytá, Márty, Tomáš, Zbyňďa a Ondra proměňují a získávají nám druhý bod.

Pohled trenérů :
    Zasloužené dva body po předvedené hře ve druhém poločase. Vaše odhodlání, poprat se s nepříznivým výsledkem, bylo pro nás velkým překvapením.