Kategorie: Ročník 2012/2013

První prohra dorostu v jarní části soutěže.

5.5.2013 Sokol Stráž u Tachova - SK Kdyně 1920 2 : 1 ( 1 : 0 )

Lídr okresního přeboru dorostu zůstal i po dnešním zápase bez porážky.


  Na zápas jsme se velice těšili. Našim přáním bylo, abychom jako první tým v letošní sezóně porazil dorost ze Stráže.
  Přes velice dobrý a kvalitní výkon se nám to ale nepodařilo.

  Sestava : Krásnický Zbyněk, Janda Džanda Dominik, Zíma Ondřej, Havel Stanley Martin, Toman Márty Martin, Havel Niky Nikolas, Frank Dominik, Havel Pepíno Josef, Jehlík Mírass Jehlík, Belanec Tomáš, Kováč Zbyněk, Toman Petr, Havel Honza, Novotný Peter, Sokol Sokolík Jan, Hamor Kolja
   Omluveni : Vávra Roman
   Zraněni : Miroslav Janík, Olex Popadyuk

  Po celý zápas jsme byli lepším a hlavně fotbalovým týmem. Vytvářeli jsme si brankové příležitosti, které jsme však nedokázali proměnit. Bylo jich hodně.
  Kdybychom počítali tzv. tutovky a dokázali jsme alespoň polovinu zužitkovat, tak bychom nadělili soupeři šestku. Nestalo se tak. Soupeř si vytvořil za celý zápas pouze jedinou a tu zneškodnil náš gólman. Soupeř zvítězil po dvou střelách, které jsme si nešťastně tečovali do vlastní sítě. Náš brankář po změně směru střel už neměl šanci reagovat.
  Soupeř hrál tvrdě za hranicí pravidel a rozhodčí nežlutil a nežlutil. Zápas nedohrál Pepíno i Ondra pro zranění kolene. Kolja vyražený dech po ráně loktem v brankovišti soupeře (jasný pokutový kop - bez reakce rozhodčího), Zbyněk (gólman) po zápase ze hřiště odkulhal, několik utržených kopanců a modřin.

  Upřesnění z pondělí - po návštěvě lékařů - Zbyněk natržený sval, Ondra krev v koleně, Pepíno francouzské hole a poslán k ortopedovi.
  Bohužel, jak výkon domácího pomezního rozhodčího, tak hlavního kopíroval podzimní zápas. Mávání ofsajdů, které nebyly, pouštění tvrdých zákroků jak ze zadu tak mimo hru s míčem a tak dále. Kluci se bohužel nevyvarovali komentářů a tak po druhé žlutě (obě za prupovídky) přichází červená. Stalo se za stavu 1 : 1 a v čase kdy do konce zápasu chybělo ještě 20 min.
  V tu dobu jsme již hráli bez našeho stopera.
  Soupeř tak využil svou příležitost a sedm minut pře koncem normálního hracího času vsítil svůj druhý gól.  Pohled trenérů :
  Pánové byli jste daleko lepší než soupeř. Nejlepší náš výkon na jaře. Bohužel fotbal se nehraje na šance, ale na góly.
  Věřím, že je to těžké a emoce při zápase převládají, ale měli jste naordinováno hrát s jazykem za zuby. Je důležité plnit pokyny trenérů, je to první krok k úspěchu ....
  Skóroval :
  Tomáš

Foto ze zápasu zde :

Tabulka zde :


Další zápas :
SO 11.5.2013 – Chodský Újezd; sraz na hřišti ve 13.45 hodin !

Přehled zápasů dorostu - ročník 2012/13

Kdyně vždy uvedena jako domácí tým.

Podzim = I. a II. kolo; jaro = III. a IV. kolo

SOUPEŘ I.kolo II.kolo III.kolo IV.kolo
Kvíčovice 1 : 1
1 : 2
3 : 0
- : -
Poběžovice 2 : 2
2 : 0
4 : 0
- : -
Klenčí p./Č. 7 : 2
1 : 0
5 : 0
- : -
Stráž u T. 2 : 3
0 : 0
1 : 2
- : -
Ch.Újezd 3 : 2
2 : 2
- : -
- : -
print Formát pro tisk