Kategorie: Ročník 2012/2013

Poslední zápas letošní sezóny dorostu.

16.6.2013 Chodský Újezd : SK Kdyně 1920 4 : 5 ( 2 : 2 )

Dorost zakončil úspěšný letošní ročník výhrou.

K zápasu jsme nastoupili bez naší brankářské jedničky a tak si Soky po roce zachytal. Musíme konstatovat, že jeho brankářský výkon nebyl žádný propadák :-).
    Kluci šli do zápasu, který již neměl na konečnou tabulku skoro žádný vliv uvolněně. Cílem bylo si zahrát pěkný fotbal, případně si zastřílet a hlavně se před prázdninami nijak nezranit.

Sestava : Janda Džanda Dominik, Cetl Stanley Stanislav, Havel Pepíno Josef, Jehlík Mírass Miroslav, Belanec Tom Tomáš, Kováč Zbyněk, Toman Petr, Havel Honza, Novotný Peter, Sokol Sokolík Jan, Vávra Roman, Zíma Ondra, Toman Márty Martin
      Omluveni : Frank Dominik
      Zraněni : Miroslav Janík, Olex Popadyuk, Zbyněk Krásnický

Začali jsme velice dobře. Kombinovali jsme, přihrávky měli dostatečnou přesnost a hlavně myšlenku.
    Proto jsme se poměrně snadno ujali vedení 0 : 2.
    Soupeř ale zápas nevzdal a svojí bojovností dokázal do poločasu vyrovnat.

Druhý poločas byl jako přes kopírák. Naši kluci převzali aktivitu a znovu odskočili soupeři o dvě branky na 2 : 4.
    Soupeř však opět kontroval a srovnal.

Kluci pak ale ukázali to, co je zdobí oproti loňské sezóně. Nic nevzdali, zabojovali, a deset minut před koncem zápasu převzali na hřišti veškerou iniciativu.
    Do konce zápasu jsme nepůjčili už soupeři míč. Vítězná branka padla po krásné práci Romana ( vzorové uvolnění a překrásná přihrávka do vápna ).
    Pak si kluci už výsledek takticky pohlídali.